AccessTr.neT

Tam Versiyon: access menü tuşları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşlar herkese kolay gelsin.Ekte gönderdiğim program burdan aldığım yardımlarla oluşturuldu öncelikle böyle bir forum sitesi için bütün emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Soruma gelince; oluşturduğum "başvuru" formuna kurul ve ana formdaki gibi çıkış, kaydet, sil tuşları eklemek istedim kopyala yapıştır yaptım ama yapamadım bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.
hata verdi.
Örneği İnceleyiniz.Ayrıca Tablolarda,Form ve Alan İsimlerinde Türkçe Karakter ve Boşluk Kullanmayınız.Aksi Takdirde Sorunlar Yaşarsınız.Ayrıca Aşağıdaki Konuyuda Okursanız Size Faydası Olacaktır.

https://accesstr.net/konu-yapilmamasi-ge...talar.html
cevabınız için teşekkür ederim fakat başvuru formunu kapat dediğimde tüm formu kapatıyor sadece formu kapatması mümkün müdür acaba
Başvuru Formundaki kapat düğmesi sadece başvuru formunu kapatıyor.Şuan O şekilde İşliyor.

Siz Altform Olarak Eklemişsiniz.Sorun Oradan Kaynaklanıyor.Sorunu Hallettim.3.Mesajdaki Örneği Tekrar Kontrol Ediniz.
Çok teşekkür ederim elinize sağlık.
Sayfalar: 1 2