AccessTr.neT

Tam Versiyon: sorgulama
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
ekteki örneği siteden buldum. kendime göre uyarladım ancak arama sayfasında arama yaptıramıyorum. sorguda değerleri cariler formundan aldığımda oluyor ancak ana menüden açtığımda sorgum çalışmıyor.

yardımcı olursanız sevinirim. iyi çalışmalar.

[attachment=14739]
cariler formunuzda yer alan Liste0'ın Satır Kaynağını;
SELECT [kullanıcı Sorgu].KullanıcıID, [kullanıcı Sorgu].KullanıcıADI, [kullanıcı Sorgu].Parola, [kullanıcı Sorgu].Yetki FROM [kullanıcı Sorgu] WHERE ((([kullanıcı Sorgu].KullanıcıID) Like "*" & [Formlar]![cariler].[Metin2] & "*") AND (([kullanıcı Sorgu].KullanıcıADI) Like "*" & [Formlar]![cariler].[Metin4] & "*") AND (([kullanıcı Sorgu].Parola) Like "*" & [Formlar]![cariler].[Metin6] & "*") AND (([kullanıcı Sorgu].Yetki) Like "*" & [Formlar]![cariler].[Metin8] & "*")); 
olarak değiştirip denermisiniz.
malesef olmadı. cariler formunu ayrı açınca oluyor ama frmSearch formunu açıp oradaki menüden açınca parametreleri bulamıyor.

frmSearch formunun içinde SUB altformu içinde cariler formu açılıyor. o yüzden metin kutularını bulamıyor Img-cray((((
Böyle birşey mi?
sayın nsahin, ilginiz için teşekkür ederim ama benim programda diğer girdilerle birleşince olmadı. ben de ARAMA formunu ayrı açmaya karar verdim ama o da olmuyor Img-cray

form açılıyor ama arka planda kalıyor. onun için ne yapabilirim.

teşekkürler.
Formun açılan ve kalıcı özelliklerini "Evet" olarak ayarlamayı denermisiniz.
Sayfalar: 1 2