AccessTr.neT

Tam Versiyon: Ultra acemi sorunları
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Öncelikle herkese merhabalar,
Ben bir işyerinde staja başladım. Office programlarını Access hariç hepsine hakimim. Fakat burada Access kullanmam gerekiyor. Ve acemi olmama rağmen üstdüzey şeyler yapmam gerekiyor. En kısa zaman accessi öğrenmem gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Ayrıca Access 2010 3 milyon satırlık bir database var ve ben 2 fieldaki verinlerin yüzdesini tek bir fielda yazmam gerekiyor. Bunu nasıl yapabilirim? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim. Bir de uyarmam gerekiyor. Forumu inceliyorum ama sormam gereken daha bir sürü şey var. Img-grin
Sayın drdracula,

Access öğrenme konusunda doğru adreste olduğunuzu belirtmek isterim. Burada her konuda destek ve örnek bulabilirsiniz. İki alanın yüzdesin konusuna gelince Bu Linkteki örnek sanırım işinizi görür dilerseniz arama alanından daha bir çok örneğe ulaşabilirsiniz.
Site Kuralları nı okuduysanız o zaman işin ince noktasını yakalarsınız yok okumadıysanız oraya mutlaka göz atın derim Img-grin
çok teşekkür ederim yardımlarınız için gerçekten çok yardımcı oldu. Img-grin