AccessTr.neT

Tam Versiyon: adres kaydı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Selamlar,
Siteden indirdiğim adres programı ile formdan kişisel bilgiler ile adres bilgilerini oluşturmak istiyorum. Fakat Form1 den kayıt ekle butonuna tıkladığımda her seferinde tablodaki kayıtların tümünü kaydediyor. Ben Form1 e girdiğim son kaydın kişisel bilgiler ile adres bilgilerini okuyucu_bilgileri tablosuna eklemesini istiyorum.
Yardımcı olursanız sevinirim...

Not: Veri tabanı çok yer kapladığından Adana dışındaki illerin verilerini tablolardan sildim.
Örneği İnceleyiniz Lütfen.
(05/07/2011, 16:21)mk70 yazdı: [ -> ]Selamlar,
Ben Form1 e girdiğim son kaydın kişisel bilgiler ile adres bilgilerini okuyucu_bilgileri tablosuna eklemesini istiyorum.

Eklediğiniz buton, kayıt ekle değil, "kaydet" butonu olmalı idi. Bu arada il-ilçe kayıtları tabloya doğru yazdırılmıyor.. Sanırım alıntı yaptığınız veritabanını silerken hata olmuş olabilir.

Ben de bir ek ilave ettim. İnceleyin, başka sorununuz olursa yine bakarız.
Sayın lifeexciting,
İlginiz için teşekkür ederim. Ancak okuyucu_bilgileri tablosundaki ADRES alanı boş kalıyor. Ben tam olarak Form1 de oluşturulan ADRES alanının okuyucu_bilgileri tablosundaki ADRES alanına yazdırılmasını istiyorum...
Sayın aobendes,
Gönderdiğiniz örnekte ode kuyucu_bilgileri tablosundaki ADRES alanı boş kalıyor. Ben tam olarak Form1 de oluşturulan ADRES alanının okuyucu_bilgileri tablosundaki ADRES alanına yazdırılmasını istiyorum...
Teşekkürler.
Alıntı:Sayın lifeexciting,
İlginiz için teşekkür ederim. Ancak okuyucu_bilgileri tablosundaki ADRES alanı boş kalıyor. Ben tam olarak Form1 de oluşturulan ADRES alanının okuyucu_bilgileri tablosundaki ADRES alanına yazdırılmasını istiyorum...

Ekteki uygulamayı inceleyiniz.

Sayın sledgab,
Tekrar tekrar teşekkür ederim. İstediğim gibi olmuş.

Kolaylıklar dilerim