AccessTr.neT

Tam Versiyon: Ana geçiş panosu butonu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İyi günler,
"Veri giriş" ve "Veri sorgu" formlarını barındıran bir ana formum var. Ana formdan diğer formlara geçiş butonum var. Ancak formlardan birine geçtikten sonra sağ üst tarafa bir buton ekleyip ana forma tekrar dönmek istiyorum. Bİryerlerden kopyalamak da istemiyorum mantıgını anlamak için.
Bir makro oluşturdum "home" adında. Makro içinde eylem kısmına "FormAç" deyip form adına Geçiş Panosu yazıyorum. Makroyu tek başına çalıştırınca Ana formu açıyor. Veri giriş formuna bir düğme ekledim ve "home" makrosuna bağladım. Ancak çalışan birşey olmuyor. Sanırım yeni kullanıcı olmamdan ötürü birşeyleri eksik düşünüyorum
Yardımcı olursanız sevinirim.
Saygılar.
Sayın bykn61,
Yaptığınız örneği eklerseniz nerede hata yapıyorsunuz anlamak ve açıklamak daha kolay olacaktır.
ekte göndermekteyim. Eğitim ve verisorgu formlarının sağ üst kısmına bir buton koydum makroya bağladım. Sanırım birşeyler eksik. teşekkür ederim şimdiden.
Ekteki örneği inceler misiniz?
Tüm şifreleri 1 yaptım
'buton click olayına
docmd.openform "AnaMenuFormAdı"
docmd.close acform, me.name

yazmanız yeterli 2.satır bulunduğunuz formu kapatır, yazıp yazmamanız isteğe bağlıdır.
Sn bykn61 lütfen açtığınız konulara verilen cevaplara dönüş yapınız.
Saygılar...
Sayfalar: 1 2