AccessTr.neT

Tam Versiyon: Form ve Rapordaki Etiket Adının Değiştirilmesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba arkadaşlar öncelikle accesstr.net ailesine paylaştığı değerli bilgilerden dolayı teşekkür ederim son iki haftadır siteyi ilgi ile takip ediyorum Access öğrenmenin daha çok başındayım sizlerden ricam bana yardım etmeniz benim bir basit projem var ekte gönderiyorum sizlerden istediğim
1. olarak forumda etiket olarak eklediğim hesap türlerinin form üzerinde istediğim zaman form üzerinden ekleyip çıkarmak aynı zamanda raporda da değişmesi
2. olarak genel toplam bakiye , genel toplam kullanılabilirbakiye, genel toplam kalan kısımlarını form üzerinde sonucunu görebiliyorum ama tablo üzerine sonucunu yazdıramıyorum sonucu tablo üzerine görmek tabi siz isteğiniz gibi tablo üzerinde değişiklik yapabilir başka fikirler verebilirsiniz sadece istediğim tek şey raporun aynı şekilde olması yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

Ek Dosyalar
 1.rar(149.73 KB)
Sn dereli18
1.sorununuz için forumumuzda örnek olacak. Bulduğumda eklerim.Yada arkadaşlar yardımcı olur.
2.sorunuzunda belirttiğiniz hesaplanan alanların tabloya kaydedilmesi uygun değildir. Siz raporda görünsün diyorsanız o kolay.
hocam öncelikle ilgilinize teşekkür ederim 1. sorunumla ilgili forumu çok araştırdım varsa da herhalde gözden kaçırdım bu işi bilen siz ve değerli üstadlar yardımcı olurlarsa minnettar kalırım 2. sorunumda ise size zahmet gönderdiğim örnek üzerinde düzenleme yapıp gönderebilirmisiniz verdiğiniz linki inceliyorum tekrar teşekkür ederim