AccessTr.neT

Tam Versiyon: Rehberlik Programı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhabalar, ben lisede görev yapan rehber öğretmenim. okul rehberlik servisinde kullanılacak programlar yapmaya çalışıyorum ( görüşme özetleri, anket okuma, öğrenci kayıt vb.) ne yazık ki çok iyi bir Access bilgim yok, bilgimi artırma adına sitenizden çok faydalandım, bunun için gerçekten çok teşekkür ederim. sizden ricam, elinizde inceleyebileceğim rehberlikle ilgili programlar var mı? eğer beni bu konuda bana yardımcı olursanız, ben de o programları inceler ve kendime en uygun programı yapmaya çalışırım. şimdiden teşekkür ederim.
Sayın audacet sorular için lütfen Access Sorular ve Cevaplar kategorisini kullanın. Acizane bir tavsiye başka yapılmış programları inceleyince anlamakta zorlanabilirsiniz. En güzeli video dersler vb. dersleri inceleyip basitte olsa bir örnek uygulama ile adım atın.
Fikir vermesi açısından Tümünü sil ve Kayıt Raporu konusuna eklenen örnek uygulamayı inceleyiniz.
Sayın alpeki99 ve sledgeab, yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim. dersleri ve yapılan çalışmaları inceledim ve ufaktan birşeyler yapmaya başladım. bakalım ne çıkacak Img-grin