AccessTr.neT

Tam Versiyon: veri silmek için
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
ekteki örnekte barkod ürün adı ürün yeri diye bir tablomuz var.
yanındaki tabloda ise birinci tablodaki kayıtları silmek için barkod okuyucu tarafından okutulan barkod listesi var.
istediğim şey tablo 2 de ki barkod numaralarını tablo birdeki listeyle karşılaştırıp. aynı olanları silmesi. olay budur.
ama ben yapamadım . incelerseniz

ÖRNEK EKTEDİR
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
DELETE *
FROM tablo1
WHERE (((tablo1.barkod) In (Select Barkodlar from tablo2)));

ama soru burda bitmeyecek diye hissediyorum...
Sildikten sonra tablo2nin boşaltılması ve tablo2de tekrarlı kayıtlar olmaması gibi durumlar var. Neyse... sırası gelince bakılır artık.
AYNI SORUN BENDEDE VAR.. ÇÖZEMEDİM....
Cvp: Fiyat Barkod Prg.Hata
Sorunumu anlatmaya çalışayım;
Biraz geciktim ama sitede bir problem vardı sanırım yeni giriş yapabildim..

Sorunum;Yayın gelecek bilgi formuna girilen yayınların yayının barkod ve fiyatı kontrol edildikten sonra bu bilgi girişinden silinmesi.Sanırım Yayıngelecek bilgisi formunun açıldığında olayına bir modül yazılması gerekebilir onuda ben henüz yapamıyorum...

saygılarımla....
Anlayabilen?
sorunumu anlatmaya çalışıyorum
problem aynı olduğu için buraya taşıdım

Cvp: Fiyat Barkod Prg.Hata
Sorunumu anlatmaya çalışayım;
Biraz geciktim ama sitede bir problem vardı sanırım yeni giriş yapabildim..

Sorunum;Yayın gelecek bilgi formuna girilen yayınların yayının barkod ve fiyatı kontrol edildikten sonra bu bilgi girişinden silinmesi.Sanırım Yayıngelecek bilgisi formunun açıldığında olayına bir modül yazılması gerekebilir onuda ben henüz yapamıyorum...

saygılarımla....

EK FİYAT BARKOD PRG.
evet arkadaşlar gerekli düzenleme yapıldı ve dosya ekte gönderildi
eğer barkod okuyucu ile okutulan barkod varsa kayıtlarda siler yoksa hiçbirşey yapmaz.
Sayfalar: 1 2