AccessTr.neT

Tam Versiyon: Web sitesi sayfam butonları olması gereken yerde degil
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
benim bilgisayarımda web sayfası bu şekilde görünüyor özel üyelik ajanda arama gibi butonlar görünüyor aslında resimdeki işaretli yerde kırmızı işaretli yerde olması lazım sebebini bilen bir arkadaş açıklarmı acaba başka bilgisayarlarda bütün olarak normal yerinde görünüyor
Ek Dosyalar
 buton resim.rar(109.54 KB)
Gözatma geçmişini silerek tekrar bakmayı denediniz mi?
(03/03/2012, 19:07)boolean_ yazdı: [ -> ]Gözatma geçmişini silerek tekrar bakmayı denediniz mi?
bu dediğinizi silme yeri neresi en azından benim gibi resimle gösterirseniz sevinirim
Klavyeden Ctrl + Alt + Shift tuşlarına basarak geçmişi temizleyebilirsiniz.
duelmedi alpeki hocam CTRL+ALT+SHIFT yaptim olmadi baska bir cozumu varmi resim ekliyorum
Ek Dosyalar
 resim.rar(81.84 KB)
Internet Explorer 7'deki gözatma geçmişinizi silmek için

1.Internet Seçenekleri'ni tıklatarak Internet Seçenekleri'ni açın.
2.Genel sekmesini tıklatın ve Gözatma geçmişi altında Sil'i tıklatın.
3.Geçmiş'in altında, Geçmişi sil'i tıklatın ve sonra geçmişi silmek istediğinizi onaylamak için Evet'i tıklatın.
4.Kapat'ı ve ardından Tamam'ı tıklatın.

Internet Explorer 8'deki gözatma geçmişinizin tümünü veya bir kısmını silmek için

1.Explorer'ı tıklatarak Internet Explorer'ı açın.
2.Güvenlik düğmesini ve ardından Gözatma Geçmişini Sil'i tıklatın.
3.Sık Kullanılanlar listenizdeki web siteleriyle ilişkili tanımlama bilgileri ve dosyaları silmek istemiyorsanız, Sık Kullanılanlar web sitesi verilerini koru onay kutusunu seçin.
4.Silmek istediğiniz her bilgi kategorisinin yanındaki onay kutusunu seçin.
5.Sil'i tıklatın.
Sayfalar: 1 2