AccessTr.neT

Tam Versiyon: Tablolar ile Sorgu Oluşturma..
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar tablolar ile sorgu oluşturmam gerekiyor mesela elimde 21 kişiye ait tablo var bir tane sorgu oluşturup mesela bir kutucuk gelecek ve ismini girdiğimde o tabloya gidecek yardımcı olursanız sevinirim...

öğrenci.rar
Sayın ozan745,

Çalışmanızda kurduğunuz yapı böyle bir sistemi takip etmek için yanlış. Her kişi için ayrı bir tablo oluşturmak yerine öğrenci bilgileri, not bilgileri ve ders bilgileri diye tablolarınızı oluşturup bu tabloları ilişkiler ile birbirine bağlarsanız daha verimli ve kullanışlı bir sistem yapmış olursunuz. Ayrıca forumumuzda öğrenci takip ile ilgili örnekler mevcut arama yaparak bunlara ulaşabilir ve kendinize uyarlayabilirsiniz.
hocam inceledimde onlar hep karısık ben şimdi ilişkileri filan olusturdum kaydettim bunları dediğim gibi nasıl sorgulatabilirim..
İyi akşamlar,
Boolean hocamın belirttiği gibi çalışmanızda kurduğunuz yapı böyle bir sistemi takip etmek için yanlış. Yani örneğiniz ile mutlaka sorunlarla karşılaşırsınız.
Ekteki örneği inceleyiniz, genel olarak işinizi görecek ise daha da geliştirilebilir...
Not: Not işlemlerinde ortalamanın doğru hesaplanabilmesi için en az 1 yazılı ve 1 sözlü notu girilmelidir.

Öğrenciler.zip