AccessTr.neT

Tam Versiyon: Sorgu Sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Mrhb.

Kullandığım ve içinde 1600 olay 3100 şahıs olan proğrama yeni bir rapor ekledim.

Suckapsam isimlerini değiştirdim ve bunlara bağlı sucturlerını yeniden duzenledim.(Örn.Suc kapsamı Kişilere Karşı İşlenen Suclar(dı)---3 e gruplandırdım (1KISILERE KARSI 2KISILERE KARSI-DİĞER 3CINSEL OLAYLAR )

bİR İKİ SORUNUM OLUŞTU.

1-frmcıktı Formunda iki tarih sectiğim zaman tarıyor ama en altta vermesi gereken tabloya vermiyor ! (yeni yaptığım raporda gösteriyor)

2- yeni eklenen raporda ıkı ılno arasını gireceğim ekran gelmiyor ( Sorguda BULTEN TARIHI VE ILNO arası sorgulamayı işaterledim.

3-yeni eklenen raporda her sayfada aynı başlığı göstermesini istiyorum ( Batıkent Polis Merkezi 01.01.2012- 04.05.2012 ARASI OLAYLAR)

Beni bayağı yordu, umarım sizler fazla zorlanmazsınız.

Kimlik/lerden ve SRGDATA1 ve SRGDATA2 den kaynaklandığını düşünüyorum.

Tşk.

DENEME10 MAS2012.rar
(10/05/2012, 21:07)yorum70 yazdı: [ -> ]3-yeni eklenen raporda her sayfada aynı başlığı göstermesini istiyorum ( Batıkent Polis Merkezi 01.01.2012- 04.05.2012 ARASI OLAYLAR)

Ben en basitinden başlayayım.
Başlığı Rapor Üstbilgisinden Sayfa Üstbilgisine taşıyın.
bu her sayfada çıkması için yapmanız gereken

Sanırım HFTRPR isimli rapordan bahsediyorsunuz
Sn.iscınar teşekkür ediyorum.

Tabi böyle durumlarda :'' keşke sıra numarasını takip etseydiniz'' diyesi geliyor insanın. Img-grin

Saygılarımla.
Bende keşke en basitini ilk soru olarak sorsaydı demiştim Img-grin
İlginiz, bakmanız yeterli.Saygılarımı sunuyorum.
Ekte ki gibi altta vermesi ve excele vermesi lazım.

6-7 sAYFAYI EXCELE VERİYOR ANCAK, suckapsamına İSMİYLE VERMESİ GEREKEN Excel SAYFASI BOŞ ÇIKIYOR.

Suckapsam isimlerini değiştirdikten sonra böyle oldu..Fakat 2 saatte yaptığım işi 2dk. da yapabilmem için böyle olması gerekiyor.

DURUMBUDUR.rar
Sayfalar: 1 2