AccessTr.neT

Tam Versiyon: açık formdaki bir açılan kutuya göre sorgudan Worde veri gönderme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar sorunum kısaca ben tablodaki verilerin tümünü kural arkadaşımın yardımı ile D konumunda bulunan Word1 dosyasına aktarabiliyorum. Ancak ben form üzerinde bulunan sınıflardan birini seçtiğimde sadece o sınıfın bilgisi worde aktarılsın istiyorum. Worde aktarılırken de bazı zamanlarda aktarmıyor ve hata veriyor anlayamadım. Yardımınızı bekliyorum.
Do While Not kseti.EOF
If kseti("sinif") <> Me.sinif Then GoTo 100 !........... Bu satırı ekleyiniz..........
Selection.TypeText Text:=kseti("sinif")
Selection.MoveRight Unit:=wdCell
Selection.TypeText Text:=UCase(kseti("adi") & " " & kseti("soyadi") & " (TC: " & kseti("tc_no") & " ) : " & kseti("anaadi") & " - " & kseti("babaadi") & " " & kseti("cinsiyet") & ", " & kseti("dogum_yeri") & " " & kseti("dogum_tarihi") & " doğumlu.")
Selection.MoveRight Unit:=wdCell
100 !........... Bu satırı ekleyiniz..........
kseti.MoveNext
Loop

Kodda yazdığım satırları ekleyip deneyiniz....
cevabınız için çok teşekkür ederim. denedim ve oldu. bu konunun devamı olarak ben bu verileri word de belirlediğim bir yerde göstermek istiyorum. ancak şuanda sayfadaki yazıların en altına gitmektedir. bununla ilgili bir fikriniz var mı? İlgilenen arkadaşlara teşekkürler