AccessTr.neT

Tam Versiyon: Hasta rezarvasyon takip
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5
örnek 2007 de çalışmaya bilir bence başka bir bilgisayarda denemeniz neyse çalışması için ekteki ocx i öncelikli olarak shift ile açıp kaydetmeniz lazım direkt olarak açarsanız bazen ocx kaydı problemi yaşıyor neyse çalışması şöyle önce doktor seçiyorsun seçmezsen açılan kutudaki ilk doktora ait hasta lar geliyor takvimden gün seçiyorsun seçmezsen varsayılan olarak içinde bulunulan gün geliyor

sonra istediğin saate tıklıyorsun osaate ait bilgiler yandaki alanlara geliyor kaydet dediğinde o saate o doktora o tarihe kaydediliyor istemezsen vazgeçme düğmesine tıkla diyelim hasta randevusunda geldi muayene oldu ve tanı konuldu o kişiye tıklıyorsun ve tanıyı yazıp kaydet diyorsun alttaki listedede o kişiye ait daha önceki tanı bilgileri geliyor diyelim bir kişi randevusunu iptal etti kişi yi seçip kaydı sil diyorsun o saat boşalıyor

[Resim: 123c5f.jpg]

birde haftalık randevu bölümü var orda doktorun haftalık randevuları görünüyor o hafta dolu olan günler kırmızı diğer günler beyaz görünür ve içinde hasta adları vardır
[Resim: 22f508.jpg]

bir de aylık randevu takip ekranı vardır ordaki özellik aylık olarak o doktorun randevusunu gösterir ordada dolu günler kırmızı boş günler yeşil diğer günler beyazdır
[Resim: 306c34.jpg]
hoca ocx i system 32 ye attım . ancak yenede açılışta bu denetimde nesne yok diye bir uyarı geliyor. açamadım
http://download.microsoft.com/download/o...odelic.exe

bunu bir dene sanırım düzeltmesi lazım
bunu system 32 yemi atacağız oraya attım ama yene çalışmadı. aynı hatayı verdi.
Merhaba;

Eşref hocam elline emeğine sağlık. Teşekkürederim.

Saygılarımla.
Hocam ellerinize sağlık. Süper olmuş. FlexGrid denemelerinin kralı desem yeri var... Img-grin

Elleriniz dert görmesin hocam...

Saygılar...
Sayfalar: 1 2 3 4 5