AccessTr.neT

Tam Versiyon: Üyeler için İletişim (Formmail) Formu lütfen
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba,

Zaten sürekli accesstr ye giriyoruz. Forumun çok güzel ve iyi işleyen bir eposta gönderme servisi var. Üye bilgilerinden iletişime tıklayınca eposta gönder bağlantısı iyi çalışıyor.

Site sahibinden ricam bunu üyelerin web sitesinde kullanabilmesini sağlaması. Üyeler arasından şahsi web sitesi olanlar bu forumdaki eposta gönder bağlantısını sitelerine yapıştırarak ziyaretçilerinin eposta göndermesini sağlayabilsin.

Bunun kötü niyetli kullanımını önlemek için belli üyelere izin verebilir ve resim doğrulama prosedürü getirilebilir.

Eğer çok sorun olayacaksa bu sayfa üye girişi olamdan da açılsa daha iyi olur resim doğrulaması ile birlikte. Bu sayede forum ziyaretçileri üye olmasa bile etkileşimde bulunurlar. Daha çok çok İletişim daha çok bilişim getirir.

Bu bizlerin de siteye bağını kuvvetlendirecektir. forum üyesinden gurup üyeğine doğru sıcak bir yol haritası çizecektir.

Elbet zor yanları olabilir ama gerçekleşirse güzel yanlarını da hesaba katmak lazım.
İsteğiniz malesef imkansız.
Mayıs Ayının 17. günü itibariyle Bandwidth 67.203,49 Mb. kullanıldı. Kalan 14 gün ile birlikte Mayıs Ayında 100 Gb limiti aşılacağı kesin. Bandwidth limiti siteye yetmiyor.

Ayrıca site üzerinden gönderilen emailleri denetleme imkanım var. Ziyaretçilere açıldığı anda kimin kime hangi niyetle ne tür mail atacağını bilemem. Site dışında bir siteye de limit koyamam.
tamam. napalım o zaman gerçekten ihtiyacı olan zaten ulaşır felsefesi yürütürüz. değerlendirmenize teşekkürler.
Bir web sitesi arama motorları dışında "en iyi nasıl tanıtılır, yaygınlaştırılır" sorusuna cevap arayalım.
Selamlar
Bence daha da önemli olan,
Bu site ve eski site sayesinde accessi belirli bir seviyede öğrenen, ancak öğrendiklerini paylaşmayanlar var. Bu şekilde en az 20 üye sayabilirim.
Hocam " öğrendiklerini paylaşmamak" yardım düzeyine kota koymak anlamında mı ? yoksa uygulamalarında kullanıp referans göstermeme anlamında mı ? Her ikisi de kötü ama yaptırımı zor gibi görünüyor; belki de en iyisi bunu da bir kriter olarak belirleyip rep, madalya benzeri ölçülerin içine katmanız, bu da sizin elinizde.
Sayfalar: 1 2