AccessTr.neT

Tam Versiyon: formda gördüğüm andaki bilgilere ait rapor almak
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
yapmakta olduğum lojistik st-1 programında malzeme giriş formunda gördüğüm o andaki kayıtın raporunu versin istiyorum formun altına bir onay kutusu koyarak rapor ver dediğimde o andaki kayıtın raporunu bana versin nasıl yapabilirim bunu yardımcı olursanız sevinirim

bu arada accesstr.net sitesinin üyesi olduğumdan dolayı çok memnunum saygılarımla ..
Programınızı indirim, Çalıştırayım derken bir sürü hata verdi. Benim bilgisayardan olabilir diyerek size yazılı olarak çözüm yolu göstereyim. Adı geçen formadaki kaydın aynısını rapor olarak almak istiyorsanız, yapmanız gereken, formunuzda bulunan alanların aynısını barındıran bir rapor oluşturmak ve bu alanların içeriğini formdaki alanlara eşitlemek. Raporun bir sorguya veya tabloya bağlı olması gerekmiyor. Kolay gelsin.
ilk önce teşekkürler ..
tamam onu anladım onu biliyorum benim istediğim farklı mesala ben forumda kayıt yaptığım yerde hangi kayıtta isem o sadece o kayıtın raporunu istiyorum sizin dediğiniz gibi yapılırsa tüm kayıtları getirecektir.
çok teşekkürler