AccessTr.neT

Tam Versiyon: Sitemize grafik içeren access dosyası konulabilir mi?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Değerli dostlar ve hocalarım;

İyi hafta sonları...

Access'de grafik konusu hakkında yeterli bilgim yok ve bugüne değin hiç kullanmadım.

İçinde grafik içeren Access örnek dosyalarına gereksinimim var.

İlgi ve katkılarınız için önceden teşekkürler.
Sayın assenıcler
Sitemizde bu konudaki sanıyorum tek örnek aşağıda benim cevapladığım bir soru.. İnceleyiniz, Bu arada benim arşivimde bulduğum bir örneği de ekliyorum..

Kolay gelsin..

https://accesstr.net/konu-sorgu-sonucunu...virme.html
Sayın Mehmet Demiral hocam;

İyi akşamlar ve hafta sonları..

İlginiz ve yardımınız için bir kez daha teşekkür ederim.

Selam ve sevgiler..
Sayın assenucler..
Bu kadar teşekkürden sonra sizin "süper siteniz" olabilseydik bari.. Hiç gam yemezdik o zaman..
Sayın Mehmet Demiral;

Adminimiz, yöneticilerimiz, moderatörlerimiz ve süper mod olarak siz ve tüm ekipte yer alan hocalarımız, bu sitede hepimizin bıkmadan usanmadan yardımına koşmaktasınız.

Sizle her ne kadar tanışmamış olsak bile, hiçbir menfaat beklemeden verdiğiniz eğitici, yol gösterici, katkı ve paylaşımlarınız, hepsinden öte içtenliğiniz ile bizlerin gönül dostusunuz.… Sizlerden çok şey öğreniyoruz, sizler bizleri Access sevdalısı yaptınız..

Ben bu sitenin ilk kurulduğu anı ve bugün geldiği tepe noktayı en iyi izleyen ve bilen üyelerinizden biriyim.

Bugün www.accesstr.net herkesin takdirini kazanan, en çok girilen, soruların tümüne yanıt veren, içerik ve dizaynı ile de süper (en iyi) sitelerden biridir.

Günlük istatistiklere bakılırsa, sitemize günde en 40 – 50 kez girdiğim ve zamanımın büyük kısmını sizlerle geçirdiğim anlaşılacaktır.

Girdiğim bir Access sitesine yazdığım bir sözcük nedeniyle yapılan sitemi hak etmediğimi düşünüyorum . Sizleri kıracak bir tutum ve hareket içinde olmadım, olmayacağım…

İyi akşamlar.

Selam ve sevgiler.
Sayın Assenucler
Bizi de süper site statütüsüne sokmanıza sevindim. Teşekkür ederim. Demek ki bizim sitemizi de "süper" olarak görüyormuşsunuz. Sanırım başka siteleri onore etmek için söylemişsiniz. Anladım. Bizi kibarca yücelttiğiniz için teşekkürlerImg-grin))
Sayfalar: 1 2