AccessTr.neT

Tam Versiyon: formda arama yapmıyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
herkese selamlar ;
arkadaşlar daha önce ekteki projede formda arama yapıyordu fakat ne yaptımsa şimdi arama yaptıramıyorum ustalarımdan yardım bekliyorum.
teşekkürler,
ahmet yenginoğlu
liste37 satır kaynağını sil, aşağıdaki Sql kodu yapıştır.

SELECT qry_ARSALAR_TÜMÜ.kisilerID, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Emlakturu, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Odalar, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Tapudurumu, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Satısfiyat, qry_ARSALAR_TÜMÜ.CADDE, qry_ARSALAR_TÜMÜ.SOKAK, qry_ARSALAR_TÜMÜ.BELEDIYESI, qry_ARSALAR_TÜMÜ.SEHIR, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Odalar, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Tur, qry_ARSALAR_TÜMÜ.Odalar
FROM qry_ARSALAR_TÜMÜ
WHERE (((qry_ARSALAR_TÜMÜ.Emlakturu)=[forms]![FRM_COKLU_ARAMA_ARSA]![Emlakturu])) OR (((qry_ARSALAR_TÜMÜ.BELEDIYESI)=[forms]![frm_coklu_arama_arsa]![BELEDIYESI])) OR (((qry_ARSALAR_TÜMÜ.Tapudurumu)=[forms]![frm_coklu_arama_arsa]![Tapudurumu])) OR (((qry_ARSALAR_TÜMÜ.Satısfiyat)=[forms]![frm_coklu_arama_arsa]![Satısfiyat])) OR (((qry_ARSALAR_TÜMÜ.Tur)=[forms]![frm_coklu_arama_arsa]![tur])) OR (((qry_ARSALAR_TÜMÜ.Odalar)=[forms]![frm_coklu_arama_arsa]![odalar]))
ORDER BY qry_ARSALAR_TÜMÜ.Emlakturu;
sayın hocam ilgine çok teşekkür ederim. Sql i yapıştırdım fakat, liste37 de tüm emlaklar görünmüyor yani ben istiyorum ki önce tümü liste 37 ye çıksın sonra yukarıda hangi kriteri istiyorsan ona tıklayıp arama yapsın.
birde hocam oda seçeneklerine göre arama yapmadı.
odaya göre arama yapıyor, ben güncelleme yaparken ilkini yapıştırdınız sanırım. tekrar kopyalayıp yapıştırın olur.
Liste tamamı da görünsün istiyorsanız onu şimdi eklerim.
teşekkür ederim hocam saygılar.
odaları değer yerine arsa tablosundan kaç tane varsa gruplayıp seçenek olarak yaptım.
diğerleri de umarım istediğin gibidir.

selamlar.
Sayfalar: 1 2 3 4