AccessTr.neT

Tam Versiyon: sihirbaz veri erişim sayfası oluşturamıyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Office 2000 kullanıyorum ve yeni başladım tablolara erişmek üzere bir veri erşim sayfasını sihirbaz yardımıyla olşturmak istediğimde "sihirbaz veri erişim sayfasını oluşturamıyor " mesajını alıyorum bu sorunu nasıl çözebilrim yardımcı olursanız sevinirim.
Konunuzu Access Soruları ve Cevapları bölümüne taşıyorum.

Bu arada Office programınızı tekrardan kurmayı denediniz mi?
Ben 2003 kullanıyorum ona göre anlatıyorum 2000 de olurmu olmazmı bilemiyorum denemeni tavsiye ederim
1 yarıdmda algıla onar var ordan ofisinizi onarınız karşınıza iki secenek çıkacak kutuların ikiside işaretli olsun (ÖZELLEŞTİRİLMİŞ AYARLARIMI İPTAL ET VARSAYILAN OLARAK) kutus işaretleyiniz
2 tasarım görünümünde iken araç kutusunda sol dan ikinci sihirbaz degnegi vardır degnegin ucunda yıldızlar falan onu aktif duruma getirin (hani buton falan eklediğimiz araç kutusu)
şimdilik bunları yapın olmassa denetimden kaldırın tekrar kurun
office yasal mı? crack lerde bazı sihirbaz özellikleri yüklenmiyor.
evet office 2000 i kaldırıpı yerine 2000 premium kurdum güncellemelerden sonra o sorunum kalmadı ama merak atmeyin sizlere soracak başka bir sorum var Img-grin

ağda paylaşılan bir klasöre acess dosyasını koydum ve aynı klasörün içerisine htm sayfasını da ekledim benim makinada açılıyor herşey yolunda ancak diğer makinada sayfa açılıyor ama veri girişi olacak alanlar gözükmüyor bu konuda yardımcı olabilir misiniz ?
Konu çözümlenmiş sorular bölümüne taşınmıştır, lütfen farklı soru için farklı konu.

Alıntı:AccessTr.Net Forumlarında Uyulması Gereken Genel Kurallar

6-) Sorununuz ile ilgili konu açtıysanız lütfen aynı soru ile ilgili tekrar konu açmayınız. Ayrıca, açtığınız konudaki sorun çözümlenmişse aynı konuya konu başlığındaki soru ile ilgisi olmayan farklı soru yazmayınız, farklı soru için yeni konu açınız.
[Uyarı Puanı: +2]