AccessTr.neT

Tam Versiyon: Gübre Takip
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Yapmaya çalıştığım programda son raporlama kısmında hangi gübrenin hangi depoda ne kadar gelmiş ve ne kadar kalmış bu lazım;
şimdiden teşk.
RayofSelam. Arkadaşlar böyle bi program bana da lazım... ben ilçe tarım müdürlüğünde teknisyen olarak çalışırum.. ilçedeki kimyevi gübre bayiilerinden gelen satış ve stokları toplayıp. Tarım il müdürlüğüne yolluyorum... bana da bu konuda hazırlanmış bi program yapabilirmisiniz....
uygulamanızı inceledim ve söylemek istediğim bir kaç şey var. öncelikle hiç ilerletmeden tasarımınızı değiştiriniz. tablo isimlerinden tablo alanlarına kadar türkçe karakterleri düzeltiniz öncelikle. sonrasında iki adet tablo oluşturunuz. alış ve satış diye iki ayrı tablo. bunları yaptıktan sonra yapabildiğindiz kadar devam edin ve takıldığınız yerde tekrar sorularınızı sorabilirsiniz.
(28/12/2009, 10:33)Landscape yazdı: [ -> ]RayofSelam. Arkadaşlar böyle bi program bana da lazım... ben ilçe tarım müdürlüğünde teknisyen olarak çalışırum.. ilçedeki kimyevi gübre bayiilerinden gelen satış ve stokları toplayıp. Tarım il müdürlüğüne yolluyorum... bana da bu konuda hazırlanmış bi program yapabilirmisiniz....

Elbette yapılabilir ne kadar bütçe (!) ayırdınız bu iş için ?
Nurululah Bey;
İlginize teşk.ederim.bişeyler yaptım önerilerinize göre yeniden gönderiyorum kolaylıklar
bu şekilde mi istiyosunuz?
Sayfalar: 1 2