AccessTr.neT

Tam Versiyon: Komut Tuşunu Açılan penceredeki kayıtla eşleştirme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Olabilirmi bilmiyorum ama komut tuşuna bir form bağlandım, örneğin "kitap girişi" butonu adını verdiğim bir komut düğmesi gidip "kitap" formunu açıyor ve burdan kitap bilgilerini giriyoruz ve buradada "yayın türü" açılan penceresindede çeşitli "değer" ler içerisinde kitap, makale, dergi gibi değerler var . Yani komuta tıkladığımda ilgili değer otomatik olarak seçilebilirmi? şimdiden teşekkürler,
Olabilir tabii ama bunun için önce örneğinizi göndermeniz gerekiyor.
Ekledim bile, kullanıcı özkan için şifre 1 ile açabilirsiniz, tekrar teşekkürler,
sn. farkli88,

Örneğinizi inceledim ama ne yapmak istediğinizi maalesef anlamadım.
Otomatik yapamazsınız bu olayı bildiğim kadarıyla... Açılan değerlerden tıklayarak seçmelisiniz
(26/05/2010, 09:39)farkli88 yazdı: [ -> ]................ Yani komuta tıkladığımda ilgili değer otomatik olarak seçilebilirmi?

Buraya kadarını anladım, burdan sonra bahsettiğiniz Yayın Türü açılan kutusundan herhangi bir değere tıklayınca (seçince) hangi ilgili değerlerin otmatik seçilmesini istiyorsunuz? Burayı biraz detaylandırabilirmisiniz....
Sayfalar: 1 2 3