AccessTr.neT

Tam Versiyon: Satır Kaynağı Sorgu olan forumu filtreleme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,

yaptığım Emlakçı veritabanında, MulkAramaGelismis formundaki listeden bir eve çift tıklandığında MulkDetaylari formunu açıyorum ve bu formun satır kaynağı qryMulklerKiracilar adlı bir sorgu. Sorguyla beraber 3 farklı tablodan bilgi alıyorum bunları sekmeli menü kullanarak forma gösteriyorum ama bu forma MulkID birincil anahtarı gelmiyor ya da 2 tane daha birincil anahtar var formda biri kiracı diğer ev sahibi için ondan da olabilir. Benim amacım listeden seçilen eve çift tıkladığımda o eve ait bilgileri görüntülemek (ev sahibi dahil) bir de kiracı eklemek için alanı göstermek

Yardımlarınızı için çok teşekkür ederim..
ilgilenebilecek birisi varsa biraz acil bir durum da

Saygılarımla,
Benim Anladığım kadarıyla siz bir dairenin detay bilgilerini görüntüledğiniz formda bu daireyi kiraya ver şeklinde bir komut ile daireye kiracı bilgilerinin eklenebileceği bir form açılmasını ve form açılırkende dairenin bilgilerini getirmesini istiyorsunuz... hangi formda bunu yapmak istediğinizi yazın ayarlayalım....
MulkDetaylari formunda sekmeli menü olarak yapmaya çalışıyordum bu durumda kaynağı sorgu yaptım ama bu bir türlü olmadı bu şekilde mümkün değil mi?
sorunu hala çözemedim.
Güncel
İnceleyin lütfen. Yeni oluşturduğum formların görselliğini siz ayarlarsınız. İlişkilerinizde küçük değişiklikler yaptım. Bilginize.

Umarım istediğiniz böyle bir şeydir.
Sayfalar: 1 2