AccessTr.neT

Tam Versiyon: Açılan Kutuyu alt forma bağlayamadım. Hatam nerede?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4
Değerli dostlar;

"Frm_Mizan" ana formuna "hesapAK" "ayAK" adlı 2 açılan kutu ekleyerek, "srgMizan alt formu" ndaki kayıtları süzmek istedim. Bir türlü yapamadım. Hatamın nerede olduğunu bulamadım.

Ayrıca açılan kutu ile süzme sonrası, filtrelenmiş kayıtları serbest bırakmak için düğme eklemek istiyorum.

Yardımınızı bekliyor ve hatam konusunda bilgilendirmenizi rica ediyorum.
Sn assenucler,

İstediğiniz böyle birşeymi, incelermisiniz.

Lütfen olumlu veya olumsuz cevap demiyorum.Çünkü bu konudaki hassasiyetinizi biliyorum.
Sayın Horozufuk;
Paylaşım için teşekkürler, Ellerinize Sağlık,
Değerli hocam;

İlginiz, kısa süredeki yanıtınız ve emeğiniz için öncelikle teşekkür ederim.

Aşağıdaki konularda yardımınızı rica edeceğim..

01- "hesapAK" açılan kutudan "Gelirler", "ayAK" açılan kutudan "Ocak" seçildiğinde; altformdaki "Ocak, Ekim ve Kasım" aylarına ilişkin üç aylık değerler listeleniyor. Bunu nasıl düzeltebiliriz?

02- Filtreleme işlemi sonrasından süzülen kayıtları, düğme ile nasıl boşaltabiliriz?

03- Veritabanını açtığımda karşıma ilk olarak "Frm_Mizan" formu çıksın ve "srgMizan alt form" undaki tüm kayıtlar gözüksün istiyorum. Bunu nasıl yapabiliriz?

Sevgi saygılar...
Sayın Assenucler,
Örneği İnceleyiniz...
Sayın Kural;

Merhaba hocam..

Acaba sizden bir ricam olabilir mi?

"hesapAK" ve "ayAk" açılan kutu içerisinde "TÜMÜ" seçeneği olabilir mi? Bu mümkün olursa "srgMizan alt formu" mizandaki tüm kayıtları görebileceğim...
Sayfalar: 1 2 3 4