AccessTr.neT

Tam Versiyon: Merhabalar Bir projem var bana yardımcı olurmusunuz manavgat mmyo da okumaktayım
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: h0gkc.jpg]
[Resim: h0gkw.jpg]
[Resim: h0gl6.jpg]
[Resim: h0gln.jpg]
Merhabalar Manavgat mmyo okumaktayım bu projemiz var ödevi teslim etmek zorundayım bana bunu Access te tablo ve form üzerinde gösteren bir proje yapabilirmisiniz ilginiz için çok teşekkür ederim.

mail adresim [email protected] telefon numaram yok bana bu projemde yardımıcı olurmusunuz acil vermem lazım dönem ödevim lütfen çok teşekkür ederim
Merhabalar,

İlk mesajınız ama sanırım forum kurallarını okumadan yazdınız. Aşağıdaki linkleri okuyup sorunuzu ona göre güncellemenizi tavsiye ederim.

Alıntı:7-) Konuya mutlaka örnek uygulama ekleyin, Uygulamayı onarıp sıkıştırma programları (rar, zip, vs. vs.) yardımıyla sıkıştırarak ekleyin. Sitedeki kullanıcıların bir çoğu ofis 2003 kullandığı için örneğinizi ofis 2003 formatında (mdb uzantılı olarak) ekleyin.

Bu Site Ödev Yaptırma Sitesi Değildir
tmm çok teşekkür ederim

sadece taslak olarak göstermiştim bunları resime çeviripte acceste istiyorum projemi yanlış anlaşıldıysam özür dilerim
Hiç kimse oturupta sizin işinizi yapmaz. Önce kendiniz birşeyler yapıp buraya ekleyin ve takıldığınız yerleri yazın biz size yardımcı olalım.
tşk edrim