AccessTr.neT

Tam Versiyon: Formlar arası ilişki
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Öğrenci bilgileri formuna bir alt form ekledim. alt forma verilerin yanına 'ayrıntılar' ve 'sil' butonları ekledim. Alt formda bulunan ayrıntılar butonuna tıklayınca sadece o denemeye ait verilerin olacağı formun açılması lazım. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler..
Ekte düzenlenmiş hali bulunmaktadır.
Yeni deneme eklendiğinde hata veriyor.
Ben form üzerinde denetimlerin isimlerini değiştirmiştim ondan kaynaklanıyor. Siz benim yaptığım örneğin mantığını kavrayıp kendi örneğinize ekleyin. Halledemezseniz benim eklediğim örnekte düzenleme yaparım tekrar.
sayın alpeki99 yaptığınız değişikliklere baktım yinede yapamadım. Yapmak istediğim durumu tekrar anlatayım. öğrenci bilgileri formuna eklediğim altformda birden çok öğeli form var bu formların yanında ayrıntı ve sil butonları var isteğim "ayrıntı" butonuna tıklanınca o denemeye öğrencinin o denemeye ait ayrıntılı bilgileri gelsin. Benim yaptığın kodlamalarda ya hata veriyor yada tüm formlarda aynı bilgiyi veriyor.[/align]
İnceleyin lütfen
Sayfalar: 1 2 3