AccessTr.neT

Tam Versiyon: Toplu Mail Atma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
https://accesstr.net/konu-toplu-mail-gon...#pid109107

Arkadaşlar;
Hayırlı günler.
Sayın Kur@l,
Elimde mail atmam gereken bir sürü mail adresi var. 20 den fazla toplu mail atmaya kurum mailim izin vermiyor. Gmail ve hotmaildende atamıyorum (kurum yasaklamış). Yukarıdaki çalışmada düzenleme yapmak gerekecek sanırım. Rica etsem tekrar düzenleyebilir misiniz? Ben uzun zamandır accesden uzağım. Konu ile ilgili ilk sorumun linki yukarıdadır.
Bir sürü mailden kastınız ne kadar? mail atmak için hangi sunucuyu kullanacaksınız?
Bazen 100, bazende 3.000 mail atacağım. Kurum sunucusunuda kullanabilirim, hotmailide. Gerçi hotmail ve gmail kurumdan açılmıyor, yasaklı. Birde hotmail ve gmailda günlük mail sınırı var sanırım.
Hayırlı sabahlar.
Hayırlı akşamlar Img-grin
Bu kadar yüksek sayıda mail atmanıza yazdığınız mail serverlar izin vermeyebilir. Spam mailleri engelemek için 587 porta geçiş yapılmıştı 1-2 yıl önce. O kadar yüksek sayıda mail'de, mail server tarafından spam olarak değerlendirecektir. 587. portun kullanımını mecbur kılmayan bir mail server işinizi görebilir. Access konusunda cevap yazamadım ama ufak bir hatırlatma yapmak istedim. İyi çalışmalar.
Sayfalar: 1 2