AccessTr.neT

Tam Versiyon: F10 tuşu ile form açtırma problemi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Access ile sizlerin vasıtası ile tanıştım bunun için öncelikle teşekkür ederim.

Bir kasa uygulaması yapmaya çalışıyorum. Fakat yaptığım iki formdan kasa kartı formunu açtığımda F10 tuşuna basıldığında çıkan liste formundan bir verinin çift tıklama ile seçilip ilk formda o veri kartının görüntülenmesini sağlamak istiyorum başaramıyorum.
Nerede yanlış yaptığımı bir türlü bulamıyorum.

Projenin tamamını göndermedim sadece sorunlu kısmı ekledim boyut fazla olmasın diye.

Yardımlarınızı rica ederim.
Formunda küçük değişiklikler yaptım,
sanırım oldu inceleyin
sayın celoyce teşekkür ederim sorun çözüldü fakat bir şey sormak istiyorum. Kodlarda değişiklik yapmışsınız fakat eski kodlar ile başka projede sorun yaşamamıştım sorun kodlarla ilgili değildi galiba formuda değiştirmişsiniz çünkü.
formun alına ve kalıcılarını evet yaptım,yeni kayıt ile açılıyordu onu değiştirdim ama sanırım sorun olmaması lazım bir deneyin
Kusura bakmayın sorunu öğrenmek istedim daha sonra yaşamamak için. Teşekkür ederim yardımlarınız dolayı sayın celoyce.
önemli değil,faydalı olabildiysek ne mutlu,eğer bir sorun olursa yine buralardayız,kolay gelsin