AccessTr.neT

Tam Versiyon: sorguyu yapamıyorum
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Forumdaki bilgilerle iki tarih arası sorgu yapmaya çalıştım fakat yapamadım.Sorguyu direkt çalıştırdığım zaman tarih aralığını soruyor fakat formdan girdiğim bilgilerle sorgu yapmıyor.
Örneği inceleyip yardımcı olur musunuz. Birde sorgu sonucunu baskı önizleme şeklinde raporlamasını istiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim.
merhaba,

ek'te talebinize yönelik basit bir örnek hazırladım.örnekte;takvim eklentisi de mevcut.form açıldığında,textbox üzerlerine gelinip sol tuşla tek tıklama işleminde takvim belirecek ve buradan istediğiniz tarihleri seçebileceksiniz.seçim sonucunda da istediğiniz raporlama ekranda belirecektir.

sonuçları görmek için denemeden önce tablodaki tarih değerlerini inceleyip öyle denemede bulunun lütfen.

iyi çalışmalar.
Örneği inceledim fakat sorguyla bağlantısı yok. Benim örneğin üzerinden düzeltme yapabilen olursa daha makbule geçer. Şimdiden teşekkürler
Eki inceleyiniz
merhaba,

Alıntı:Örneği inceledim fakat sorguyla bağlantısı yok.
diye kullandığınız ifade doğru ve geçerli bir ifade değil.raporun çalışmasını incelemeniz halinde sorgudan kaynak edindiğini görmeniz gerekirdi.

sanırım,nsahin arkadaşımız size gereken desteği sağlamış olabilir.kendilerine teşekkürler.

iyi çalışmalar.
çok teşekkürler, çok makbule geçti. ...... peki nerede hata yapmışım onu da söylerseniz sevinirim.
Sayfalar: 1 2