AccessTr.neT

Tam Versiyon: Ram sorunu
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar. Bizim işyerindeki bilgisayarın birinde 1ga ddr 400 256 mb ddr 400 ram vardı. 256 olanı çıkarıp yerine 1 gb ddr 400 ram taktım. Bilgisayar açılıyor ama masaüstü gelmeden resetleniyor. 1gb lik 2 rami tek tek denedim. 256 olan ile denedim. Sorun yok. Ama ikisini aynı anda takınca masaüstü gelmeden resetliyor. Evdeki bilgisayarıma taktım sorunsuzca çalıştı.
Anakart modelini bakın daha sonra resmi sitesinde Manual veya Uyumluluk tablosuna bakın. Sorun yoktur sadece Ram uyumlu değildir.
(03/03/2014, 17:13)mcmaho yazdı: [ -> ]Merhaba arkadaşlar. Bizim işyerindeki bilgisayarın birinde 1ga ddr 400 256 mb ddr 400 ram vardı. 256 olanı çıkarıp yerine 1 gb ddr 400 ram taktım. Bilgisayar açılıyor ama masaüstü gelmeden resetleniyor. 1gb lik 2 rami tek tek denedim. 256 olan ile denedim. Sorun yok. Ama ikisini aynı anda takınca masaüstü gelmeden resetliyor. Evdeki bilgisayarıma taktım sorunsuzca çalıştı.

alpeki99'unda Dedigi Gibi Uyumluluk Yok Kardeşim Kesinlikle Uyumluluk Yok. Ama Yinede Bakmadan Bişi Söyleyemem