AccessTr.neT

Tam Versiyon: ..::.. Excel Arşivimi Satıyorum - Bölüm I ..::..
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Geniş Excel ve Vba arşivimi bölüm bölüm satmayı plânlıyorum.

Bu bölümde tam 7700 farklı dosya var ve Excel ve Vba (Makro) ile ilgili aradığınız ne varsa bu arşivin içerisinde mevcut.
Arşivde neler olduğu ile ilgili genel başlıkları resimde görebiliyorsunuz. Oldukça düzenli ve her konu kendi başlığı altında toplanmıştır. Aradığınız her ne ise ona ulaşmanız çok basit. Excel ile işi olan, uğraşan herkesin elinin altında (bilgisayarında) olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle arşivin bu ana bölümü sayesinde; bir başkasına ihtiyaç duymayacak ve her işinizi kendiniz çözebilecek duruma geleceksiniz.

Uzun uzun anlatmaya gerek duymuyorum.
Eğer bu arşive sahip olmak istiyorsanız; benimle mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

mail adresim: muratosma@ExcelVBA.net

•Not: Sanıldığı kadar yüksek bir ücret talep etmiyorum. Aksine herkesin satın alabileceği bir ücretle satışını gerçekleştiriyorum.
•Not: Duyuruyu yapmama izin verdikleri için AccessTR yöneticilerine teşekkür ediyorum.

Selamlar, saygılar

[Resim: oqouVYa.png]
Hatırlatma:
Excel Arşivi satışı devam etmektedir.
İlgilenenler muratosma@ExcelVBA.net mail adresimden iletişime geçebilirler.
Hatırlatma:
İlgilenenler [email protected] mail adresimden iletişime geçebilirler.
Hatırlatma:
İlgilenenler [email protected] mail adresimden iletişime geçebilirler.
(22/05/2014, 13:52)Murat OSMA yazdı: [ -> ]Hatırlatma:
İlgilenenler muratosma@ExcelVBA.net mail adresimden iletişime geçebilirler.

Excel Arşivini edinmek için resme tıklayınız.

RESİM VE LİNK YÖNETİCİ TARAFINDAN KALDIRILMIŞTIR.
sn murat bey,
kim satın alacak ki?
bence paylaşın.
Img-grin Düşüncenize saygı duyuyorum.

Lâkin; "kim satın alacak ki ?" sorusu yanlış anlaşılabilir.
Örneğin; değersiz bir arşiv olarak nitelendirilebilir.
Oysa bu arşivde yılların birikimi, emeği var ve bu mesajınızla emekleri hiçe saymış olarak algılanabilirsiniz.

Mesaj yazarken biraz düşünüp öyle yorum yaparsanız sevinirim.

İyi günler.
murat bey,
yanlış anlaşılmadan dolayı kusura bakmayın, çalışmalarınızı küçümsediğimden değil,
artık tüm bilgisayar bilgilerine internetten ulaşılabiliyor. ve koca bir arşivi ben bile satın alsam işime yarayacak kadarını kullanırım,
o yüzden böyle yazdım. kusura bakmayın.
ben de Excel ciyim,
paylaşmayı tercih ederim.
iyi günler.
Ben de 2004 yılından beri yaklaşık 10 yıldır Excel dünyasının içindeyim (forumlarda yanıtlar veriyorum ve yönetici konumundayım) ve paylaşım noktasında elimden geleni yaptığımı herkes bilir. Ama bu arşiv özel bir arşivdir. İçerisindeki çoğu bilgiyi, programı vs. her yerde, herkeste bulamazsınız. Resimde de görmüşsünüzdür; oldukça düzenli ve geniş bir arşivdir. İster Excel ve VBA'ya yeni başlamış, ister belli bir yol kat etmiş, ya da bu işi bildiğini söyleyen olsun, bu arşiv ile birçok bilgiye uygulamalı örnekler sayesinde ulaşabilecek vs. vs. vs.

Hangi Excel kullanıcısı, Excel ve VBA ile ilgili tüm bilgilerin elinin altında olmasını istemez ?
Yapmak ya da öğrenmek istediği ne varsa klasör içinde arama yaparak anında ulaşabilecek.
Siz bunu mu tercih edersiniz, yoksa forum sitesine yazıp yanıt gelmesini mi beklersiniz ?
Elbette ki Excel'i bildiğinizi düşünerek, kendiniz çözüm bulabilirsiniz ama ya Excel'i bilmeyen ya da kısıtlı bilgisi olan diğer binlerce kullanıcı için sizce de büyük bir kolaylık değil mi bu ?

Saygılar
Bilgiye internette erişebilirsiniz ama bir işe yaramaz. Tecrübe edilmiş çalışır kaynak hazine kadar değerlidir bunu gözardı etmemek lazım.

Paylaşım konusuna gelince soru sorunca cevap almak ayrı şeydir üzerinde emek harcanılmış kaynak ayrı şeydir lütfen bunları karıştırmayalım.
Sayfalar: 1 2