AccessTr.neT

Tam Versiyon: Form tasarım ekranında hata
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Arkadaşlar iyi günler iyi çalışmalar.
Poliçe kayıt ekranında müşteri bilgilerini getirdiğimde o müşteri ye ait araç plaka bilgilerinin gelmesi için ne yapmam gerekir. Konuyu lütfen örnek olarak ve ayrıntılı açıklarsanız. Bende kendi ana programıma sizin yaptığınızın aynısını yapacağım.
İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
arkadaşlar bi cevap alamadım. Konu hakkında yardımcı olurmusunuz.
Şu anda müşteri no seçildiğinde adı ve soyadını ekranda ilgili kutulara yazdırmışsınız. Plaka içinde aynısını yapacaksınız. Takıldığınız yeri biraz daha detaylandırırsanız daha iyi yardım alabilirsiniz.
Müşteri tc no yazdığımda adı ve soyadı otomatik geliyor fakat bu müşterime ait araç plakaları gelmiyor. Bunu yapamadım. Şimdi kendim bir dene me yaptım oldu fakat bu seferde tabloda plaka kutusu olmadığı için ilerlememe izin vermiyor.
Dün akşam Ozan beyle birlikte programda bir takım değişiklikler yaptık ve ozan bey sağolsun baya bi ugraştı. Onun yardımları ile bu değişiklirler oldu. Ben daha önceden yaptıklarımda bi takım yanlışlıklar yapmışım onları ozan bey düzeltirken bu değişikliklikleri de yaptı fakat benim ozan beyin yaptıklarını anlamadığım için ve ozan beyin yaptıklarını değiştiririm korkusu ile müdahale etmek istemiyorum.
Araç plakası olayında düzeltme yaptım, ayrıca poliçe kayıt ve musteri araç giriş formlarında düzeltmeler yaptım.

Sonraki sorularınıza ekleyeceğiniz örnek uygulamayı sıkıştırıp onararak eklemezseniz uyarı puanı alacaksınız.
Ozan bey iyi günler iyi çalışmalar.
Vermiş olduğunuz bilgil ve örnekler için teşekkür ederim.
Fakat bir sıkıntım daha var. Kendim yapmaya çalışırsam tamamen bozarım korkusu ile müdahale edemiyorum.
Daha önceki yaptığım tablo bilgilerini içindeki kayıtlarla eklemiş ve düzeltmiş olduğunuz progrkama aktardım. Eski kayıtlardaki araç dışı poliçeler arama ekranında çıkmıyor.
Ayrıca Yeni kayıt yapmak istediğimde sadece araçla ilgili poliçe kaydı oluşturabiliyorum.
Dask veya buna benzer poliçe kaydı oluşturturmama müsade etmiyor.
Bu konuda da yardımcı olabilirmisiniz lütfen.
Sayfalar: 1 2