AccessTr.neT

Tam Versiyon: makrolar yada kodlar başka pc de çalışmıyor
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
kendi pc 'mde çalışan program başka pc ye yüklediğim zaman, kodlar çalışmıyor, "geçiş panosu" menüsündeki menü çubukları vs. gözükmüyor. Zaten program ilk açılışında ekteki hatayı veriyor.
Nedenini bir türlü anlayamadım. Güvenlik ayarlarındaki bütün kombinasyonları denedim, kendi pc' mdeki aynı ayarları uyguladım fakat işi çözemedim.
eke hata mesajını da ekledim. yardımcı olabilirmisiniz lütfen.
Teşekkürler
kendi pc 'mde çalışan program başka pc ye yüklediğim zaman, kodlar çalışmıyor, "geçiş panosu" menüsündeki menü çubukları vs. gözükmüyor. Zaten program ilk açılışında ekteki hatayı veriyor.
Nedenini bir türlü anlayamadım. Güvenlik ayarlarındaki bütün kombinasyonları denedim, kendi pc' mdeki aynı ayarları uyguladım fakat işi çözemedim.
Teşekkürler
Teşekkürler
Eğer sitemizden verim almak istiyorsanız lütfen Site Kurallarını acilen okuyun.

3 tane konu açmışsınız üçünü tek konu altında birleştirdim. Ek olarak resim, word belgesi vs. eklemek probleminize çözüm olmaz. Hatalı dosyanız hangisi ise [url=https://www.accesstr.net/showthread.php?tid=9830]Düzenle/Onar[/url] işleminden sonra siteye ekleyin.

Bu soruya cevap vermek imkansız çünkü onlarca cevabı olabilir.
Sayın Alpeki,
Aslında Site Kurallarını okumuştum ancak hataen aynı konu 3 kez gönderilmiş.
Mailin ekine dosya ekleyemediğim için bu durumu görmemiş olabilirim.
Hata aldığım veri tabanını mı göndermeliyim ? Tam olarak sorunuzu anlayamadım.
Teşekkürler
Hatalı dosyanız hangisi ise [url=https://www.accesstr.net/showthread.php?tid=9830]Düzenle/Onar[/url] işleminden sonra siteye ekleyin.
Sayfalar: 1 2