AccessTr.neT

Tam Versiyon: VİSUAL BASİC 6 BARKOD YAZICI
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
MERHABA
Öncelikle böyle bir siteyi yapan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bir tanıdığım marketçi arkadaşıma küçük bir satış modülü olan program yazdım. Ama gelen müşterilere bilgi amaçlı küçük termal yazıcıdan Bilgi Fişi vermek gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Yazıcıyla nasıl İletişim kurabiliriz. Yazıcı fiyat olarak ekonomik bir yazıcı olursa iyi olur. Yazıcıyı daha almadık kodlarını bulduğumuz bir yazıcı almayı düşünüyoruz.
Ne kodu? Yazıcılar artık sistemlere windows driverleri ile tanıtıldığında ortak yazıcı olarak tüm yazılımlardan en layık şekilde kullanılıyorlar. Hele görsel programlama dilleri için bu iş çocuk oyuncağı. Siz sanırım eski basic, qbase, pascal gibi dos altında çalışan programlarla karıştırıyorsunuz. Ben termal yazıcı kullanıyorum ve windows driveri var. Onu kurunca kendi kağıt formatları da windows yazıcı server üzerinden ekleniyor ve her programdan ona yazı gönderiyorum. Benim kullandığım termal yazıcıyı tavsiye ederim. Ama sadece kendi etiketi ile kullanılsın diye şerefsizler kesme durma noktasını kağıt üzerindeki bir maddeden aldırıyorlar. Bu yüzden başka kağıt kullandığında -ki ben yazar kasa ve benzin pompalarında kullanılan kağıtlardan kullanıyorum- kendi bildiği noktaya gelene kadar durmuyor. Bu yüzden kağıdın boyunu sen belirleyemiyorsun. En zaten sabit. Gerçi makul bir yerde duruyor ama çok küçük boy fiş istersen sana uymaz. Ama kendi kağıtlarını kullanırsan, her bir kağıdının ya da etiketinin durma noktası var. O kağıdı algılayıp ona göre tam kesme yerinde duruyor. Bu yazıcı termal etiket için yapılmış. Ama süper dayanıklı bir yazıcıdır. Nefis çıktı kalitesi ve sıfır maliyeti var. Bankaların poslarından çıkan slip boyutu yeterlidir derseniz-en küçük olarak bu boy. Büyük olsun dersen sorun yok- öneririm. Bu arada hiç kullanılmamış olarak bir arkadaşımda mevcut. Yazılım geliştirdiği bir firma kapandığı için ürün elinde kaldı. Sıfır ve orjinal ambalajında eksiksiz olarak duruyor. Piyasa fiatının çok çok altında hemen hemen yarı fiatına satıyor. Düşünürseniz onunla iletişime geçirebilirim sizi.
Merhaba hocam markası ve fiyatı nedir. işimizi görürse elbette alırız. saygılar.