AccessTr.neT

Tam Versiyon: hatırlatma çoklu tarih
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba arkadaşar, bir hatırlatma tablosu yapmaya çalışıyorum. Daha önce kullandığım hatırlatma çalışmaıs vardı fakat tek tarih üzerinden çalışıyordu.Şimdi ise tek satırda 5 tane tarihim var hangisinin tarihi yaklaştıysa veya geçtiçtiyse hatırlatsın istiyorum. ekteki formda tek tarih ile çalışan örneğim var.çalışmam bitmen üzere eğer bunuda tamalayabilirsem. teşekkür ederim iyi çalışmalar...
Merhaba,
Ne yapmak istediğinizi tam anlayamadım tüm kayıtlar mı gözükmesini istiyorsunuz? Ben şahsen öyle anladım.
Dosya ekte, inceleyip olumlu veya olumsuz dönüş yapınız...
ilginiz için teşekkürler benimde yapabildiğim bu ama istediğim bu değil...
5 tane tarih var her bir malzeme için. 5 farklı tarih girilebiliyor. ama ben listede 5 nide göstererek uzunca bir liste olsun istemiyorum. 5 tarih arasından en yakın hangisi ise onu göstermesini istiyorum.. yani tarih1, tarih2... gibi değil de tek tarih başlığında 5 tarihten hangisi yaklaşmış veya geçmiş ise onu..
Merhaba,
Son hali ekte, inceleyip olumlu veya olumsuz dönüş yapınız...
usta inceledim yeni tarih girdiğinde değişmiyor. eski girilen tarihi göstermeye devam ediyor..
Merhaba,
Değişmez zaten, çünkü girişleriniz tablodan yapıyorsunuz.
Form'a bir buton ekleyin ve yordamına: Me.LSTMIAD.Requery kodunu yazarsanız sorununuz çözülür.
Sayfalar: 1 2