AccessTr.neT

Tam Versiyon: Forma veri çağırma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba arkadaşlar eklediğim resimdeki problemim için sizden yardım bekliyorum.İsmini seçtiğim kişinin özellikleri forma gelmemesi problemi var.Acaba ne yapmam gerekiyor.
[Resim: do.php?img=4574]
örnegini ekle bakalım
Genel formunda sorun yok yukarıdan ada yada soyada göre arama yapılıyor ve bilgiler aşağıda formda görünüyor ancak danışan kayıt ve veli kayıtta bunları yapamıyorum.Dosyayı ekledim ve şifre 1526
(22/09/2014, 23:37)safi6003 yazdı: [ -> ]ancak danışan kayıt ve veli kayıtta bunları yapamıyorum

Merhaba,
Eklediğiniz örnekte danışan kayıt ve veli kayıt isimlerinde form yok. DANISMA ve Veli Görüşmesi isimli formlarda da arama ile ilgili açılan kutu yok.

Ayrıca örneğinizi Site Kurallarına uygun olarak ekleyin ve mümkünse veritabanı parolasını kaldırın.
mesaja eklediğiniz uygulama yenilenmiştir. 168.51 KB'lık örneği 11.MB olarak eklemeyiniz.

Form tasarımınız yanlış, bu şekilde boş olan tabloda ilgili veriyi getiremezsiniz. Aynı verileri farklı tabloya eklemek gereksiz. Ya öğrenci bilgilerini sekme üzerine taşıyacaksınız, ya da adı, soyadı gibi alanlara veriyi Dlookup ile forma yansıtacaksınız.
Selam,
Veri tabanı şifresi nedir ? 1526 değil sanırım
indirdim ve parola doğru 1526.