AccessTr.neT

Tam Versiyon: form açılırken parametre girin hatası
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba
Hazırlamış olduğum personel takıp programında bir arkadasın hazırlamış olduğum ana menü formunu kullanmak istedim. Formda personel kayıt işlemleri butonuna tıkladığım zaman parametre değerini gir uyarısını alıyorum
frmPersonel formunda filtreleme işleminde kullandığım geçici metin kutusu ile alakalı bir sorun galiba.
Bu konuda yardımcı olabilirim siniz? lütfen. Ayrıca bu ana menü uygulamasını hazırlayan arkadaşında ellerine ve emeğine sağlık.
frmPersonel isimli formdaki liste kutusunun satır kaynağına yazılan ölçütü aşağıdaki ile değiştir.

Like "*" & [Forms]![frmSearch]![Sub].[Form]![gecici] & "*"
hocam teşekkür ederim dediğiniz işlemi yaptım o sorun çözüldü fakat frmPersonel formunda liste kutusunda filitreleme yaptıktan sonra sectiğimiz personele tıklayınca o secilen personelin bilgilerini getirmiyor
Dim rs As Object
Set rs = Me.Recordset.Clone
rs.FindFirst "[KIMLIK_ID] = " & Str(Nz(Me![Liste18], 0))
If Not rs.EOF Then Me.Bookmark = rs.Bookmark
liste kutusunun tıklanıldığında ve güncelleştirme sonrasında yukarıda ki kodu yazmıstım
sayın polak_68,

EK'te,talebinize dair düzenlenmiş örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.

iyi çalışmalar,
saygılar.
sayın atoz112 ilginiz için teşekkür ederim. yapmıs olduğunuz örneği inceledim fakat liste kutusunda ben sicil numarasına göre arama yaptırmak istemiştim o işlev çalışmıyor sanırım
Sayfalar: 1 2 3