AccessTr.neT

Tam Versiyon: Excel Veri kayıt
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba Formdan öğrendiklerimle yapmaya çalıştığım bir Excel veri tablosu için Userform hazırladım birşeyler yapmaya çalıştım fakat birçok örnek olmasına rağmen nerde hata yapıyorsam bir türlü 2 sorunu aşamadım.
Birincisi Usrforma kayıtları giriyorum yeni kayıt girdiğimde üzerine yazıyor satırları atlatmayı yapamadım.
İkincisi Userform tarih bölümüne seçim yapacağım takvim tablosunu getirmeyi yapamadım.
Yardımcı olacak arkadaslara şimdiden tşk ederim.
sayın celikci,

konunuzun içeriği Excel ile ilgili olduğundan dolayı;açmış olduğunuz Access Soruları ve Cevapları kategorisinden kendi kategorisine (Excel Soruları ve Cevapları) taşınmıştır.

lütfen,bu hususlara riayet etmeye özen gösteriniz.
böylece,üyeler tarafından konular arandığında daha doğru kategoriler içerisinden ulaşılmasına imkan sağlanmış olunacaktır.bilgilerinize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
(17/11/2014, 13:35)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın celikci,

konunuzun içeriği Excel ile ilgili olduğundan dolayı;açmış olduğunuz Access Soruları ve Cevapları kategorisinden kendi kategorisine (Excel Soruları ve Cevapları) taşınmıştır.

lütfen,bu hususlara riayet etmeye özen gösteriniz.
böylece,üyeler tarafından konular arandığında daha doğru kategoriler içerisinden ulaşılmasına imkan sağlanmış olunacaktır.bilgilerinize.

iyi çalışmalar,
saygılar.

Haklısınız hatayı fark ettim düzeltmek istedim silmek ve Excele yeniden yazmayı denedim yapamadığım için orada kaldı.Özür dilerim.
Ozur
sayın celikci,

EK'te;taleplerinize yönelik olarak geçici çözüm olması açısından hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.bilgilerinize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
(17/11/2014, 18:14)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın celikci,

EK'te;taleplerinize yönelik olarak geçici çözüm olması açısından hazırlanmış örnek uygulama mevcuttur.inceleyebilirsiniz.bilgilerinize.

iyi çalışmalar,
saygılar.

İlgi alaka ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla