AccessTr.neT

Tam Versiyon: sertifika
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
merhabalar arkadaşlar çalıştığım firmada bir takım eğitimler vermekteyim bu eğitimlerede sertifika bastırmam lazım yalnız tek tek çok zor oluyor toplu basım yapmak istiyorum birşeyler yapmaya çalıştım ama bir türlü olmadı yardım ederseniz sevinirim
sayın mehmetdemir,

aşağıdaki bağlantıda yer alan Site Kuralları'nın 3.maddesini hatırlatmak adına;

lütfen konu açarken talebinizi belirtmenin yanı sıra hazırladığınız örnek uygulamanızda mevcut ise eklemeniz,hem katılımcılar tarafından daha geçerli bilgi ya da örnek paylaşımlarını sağlamış olursunuz hem de sizin için daha verimli sonuçlar elde ederek böyle bir talepte bulunma gereksinimini de ortadan kaldırmış olursunuz.

son olarak,uygulamanızı ekelrken,2007 kullanımına ve incelenebilmesine de imkan sağlayacak şekilde dahil edebilir misiniz lütfen.teşekkürler.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
(22/12/2014, 15:29)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın mehmetdemir,

aşağıdaki bağlantıda yer alan Site Kuralları'nın 3.maddesini hatırlatmak adına;

lütfen konu açarken talebinizi belirtmenin yanı sıra hazırladığınız örnek uygulamanızda mevcut ise eklemeniz,hem katılımcılar tarafından daha geçerli bilgi ya da örnek paylaşımlarını sağlamış olursunuz hem de sizin için daha verimli sonuçlar elde ederek böyle bir talepte bulunma gereksinimini de ortadan kaldırmış olursunuz.

son olarak,uygulamanızı ekelrken,2007 kullanımına ve incelenebilmesine de imkan sağlayacak şekilde dahil edebilir misiniz lütfen.teşekkürler.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
SN ATOZ112 DOSYA EKLEYEMEDİM YOKSA BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM BİR TÜRLÜ EKLEME YAPAMADIM SÜREKLİ HATA VERİYOR
Sayın mehmetdemir,

Alıntı:DOSYA EKLEYEMEDİM YOKSA BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM BİR TÜRLÜ EKLEME YAPAMADIM SÜREKLİ HATA VERİYOR

İfadeniz de geçen “hata veriyor” derken;açtığınız konu içerisine dosya ekleme üzerine mi hata aldığınızı kast ediyorsunuz yoksa,hazırladığınız uygulama üzerine mi yorum yapıyorsunuz,bu anlaşılmamaktadır.

Eğer bu konunuza dosya ekleme hatası için demek istiyorsanız;yapmanız gerekenler:

1)      Dosyanızı bir klasör içerisine dahil ettikten sonra bir .zip uygulaması ile sıkıştırarak dosyayı eklemeye hazır duruma getiriniz.

2)    Konunuzun olduğu sayfada yer alan YENİ KONU butonuna tıkladıktan sonra,metin editörü üzerinde bulunan
Ek Dosya Ekle: yazısının yanında bulunan GÖZAT butonuna tıklayınız ve ilgili sıkıştırılmış dosyanızı dahil ederek sayfanın sağ tarafından bulunan DOSYA EKLE butonuna basarak dosyayı konunuza dahil ediniz.

Eğer diğer anlamda kullandıysanız da,örnek uygulamanız yine gereksinim içermektedir ki,daha sağlıklı ve verimli çözüm önerileri ya da bilgi paylaşımları edinebilesiniz,katılımcılar tarafından size sunulacak olan.bunun dışında,ne denirse yine etkin bir paylaşım olamayacaktır.ayrıca,konunun bu talepler ve anlatımlar neticesinde mesaj sayısı olarak da artmasına da yol açacaktır.bilginize.

İyi çalışmalar,
Saygılar.
(22/12/2014, 15:44)atoz112 yazdı: [ -> ]Sayın mehmetdemir,

Alıntı:DOSYA EKLEYEMEDİM YOKSA BİRŞEYLER YAPMAYA ÇALIŞTIM BİR TÜRLÜ EKLEME YAPAMADIM SÜREKLİ HATA VERİYOR

İfadeniz de geçen “hata veriyor” derken;açtığınız konu içerisine dosya ekleme üzerine mi hata aldığınızı kast ediyorsunuz yoksa,hazırladığınız uygulama üzerine mi yorum yapıyorsunuz,bu anlaşılmamaktadır.

Eğer bu konunuza dosya ekleme hatası için demek istiyorsanız;yapmanız gerekenler:

1)      Dosyanızı bir klasör içerisine dahil ettikten sonra bir .zip uygulaması ile sıkıştırarak dosyayı eklemeye hazır duruma getiriniz.

2)    Konunuzun olduğu sayfada yer alan YENİ KONU butonuna tıkladıktan sonra,metin editörü üzerinde bulunan
Ek Dosya Ekle: yazısının yanında bulunan GÖZAT butonuna tıklayınız ve ilgili sıkıştırılmış dosyanızı dahil ederek sayfanın sağ tarafından bulunan DOSYA EKLE butonuna basarak dosyayı konunuza dahil ediniz.

Eğer diğer anlamda kullandıysanız da,örnek uygulamanız yine gereksinim içermektedir ki,daha sağlıklı ve verimli çözüm önerileri ya da bilgi paylaşımları edinebilesiniz,katılımcılar tarafından size sunulacak olan.bunun dışında,ne denirse yine etkin bir paylaşım olamayacaktır.ayrıca,konunun bu talepler ve anlatımlar neticesinde mesaj sayısı olarak da artmasına da yol açacaktır.bilginize.

İyi çalışmalar,
Saygılar.
Sayın mehmetdemir,

Uygulamanız incelendiğinde görülmektedir ki,öncelikle;aşağıdaki tavsiye niteliğinde olması açısından bazı hususları belirtmekte fayda olacağı kanısı yer etmektedir.

bu tavsiyelerin,kullanım süreçleri nezdinde uygulamanızın daha verimli ve daha olumlu sonuçlar almanızı sağlamanıza imkan vereceğini belirtmek yerinde olacaktır kanısındayım.uygun gördüğünüz takdirde de,burada yazılı olacak hali ile tekrar düzenlemeniz ve bundan sonraki uyuglamalarınızda da bu hususlara riayet etmeniz size gelişim edinmeniz açısından fayda sağlayacaktır.

TAVSİYELER

1)    Lütfen;tablo ve alan adlarında isimlendirmelerde bulunurken;Türkçe karakterler kullanmayınız.

2)    İsimlendirmelerde büyük harfler kullanmayınız.

3)    Teferruatlı değil de,kısa ve öz isimlendirmelerde bulununuz.

4)    Kelime aralarını boş bırakmayınız ve boşluklar yerine alt tire (_) işareti kullanınız.

5)    Veri türlerini doğru yapılandırmalarda bulununuz.

Son olarak,uygulamanızda ANA SAYFA ve Tablo1 adlı iki adet tablo mevcuttur sadece.siz bu uygulamanız için hangi tablo üzerinden işlem yapmayı düşünüyorsunuz? Bu bilgiyi de paylaşmanız yeterinde olacaktır.bilginize.

İyi çalışmalar,
Saygılar.
Sayfalar: 1 2 3