AccessTr.neT

Tam Versiyon: accesste vardiya defteri
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Access üzerinde oluşturduğum (yardımlar ile ) 5 ayrı departmana ait vardiya defteri uygulaması kullanıyorum.Bu departmanların yazmış oldukları vardiya girişlerini tek bir dosyada toplamak istiyorum ve yazılanları sürekli güncellenerek tüm girişleri tek bir veritabanından okumak istiyorum.ne yapmam gerektiği konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
Sadece bir tablo olacak ve bir tane daha alan ekleyeceksiniz. DepartmanId isminde bir alan ile hangi departmana ait olduğunu ayırt edebilirsiniz.
(23/12/2014, 10:09)alpeki99 yazdı: [ -> ]Sadece bir tablo olacak ve bir tane daha alan ekleyeceksiniz. DepartmanId isminde bir alan ile hangi departmana ait olduğunu ayırt edebilirsiniz.

Sayın Alpeki99 ;
bu mdb uzantılı dosyalar serverda bulunuyor.hepsi ayrı ayrı elektrik bakım departmanı ayrı dosyaya yazıyor mekanik bakım ayrı  bu 5 departmanın yazdıklarını yeni yapacağım Access içine toplayarak okumayı sağlamayı düşünüyorum.ve girişler oldukça buralarda verilerin güncellenmesini sadece okumak için veri girme vb bir durum olmayacak ve bu okuma Access dosyasını paylaşımda erişime açarak tüm kullanıcıların okumasını sağlamak istiyorum paylaşım üzerinde 4 deparmanın veritabanı bölünmüş 1 tanesi bölünmeden kullanılıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 
(23/12/2014, 12:27)disa2006 yazdı: [ -> ]
(23/12/2014, 10:09)alpeki99 yazdı: [ -> ]Sadece bir tablo olacak ve bir tane daha alan ekleyeceksiniz. DepartmanId isminde bir alan ile hangi departmana ait olduğunu ayırt edebilirsiniz.

Sayın Alpeki99 ;
bu mdb uzantılı dosyalar serverda bulunuyor.hepsi ayrı ayrı elektrik bakım departmanı ayrı dosyaya yazıyor mekanik bakım ayrı  bu 5 departmanın yazdıklarını yeni yapacağım Access içine toplayarak okumayı sağlamayı düşünüyorum.ve girişler oldukça buralarda verilerin güncellenmesini sadece okumak için veri girme vb bir durum olmayacak ve bu okuma Access dosyasını paylaşımda erişime açarak tüm kullanıcıların okumasını sağlamak istiyorum paylaşım üzerinde 4 deparmanın veritabanı bölünmüş 1 tanesi bölünmeden kullanılıyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 

bağlı tabolo oluşturarak sorun çözülmüştür.