AccessTr.neT

Tam Versiyon: sipariş takip programı sevk tablosu hk.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba,

ek'te yer alan çalışmamda SATISSIPARISMDB isimli formdan siparişleri giriyorum. sorun yok. asıl sorunu aynı firmaya ait farklı siparişlerde yer alan malzemeleri SIPARISSEVKMDB formunda seçmek istiyorum. örneğin 2M PROJE GELİŞTİRME firmasının 2 tane farklı sipariş var aynı tarihte hazır ve sevk edeceğim. üst bilgiden firmayı seçip sipariş numaralarından sipariş verilen malzemeleri çağırıp gidecek miktarları yazmak istiyorum. oluşturduğum kayıtların SIPARISSEVKIYAT isimli tabloya kayıt yapmak istiyorum ama yapamıyorum. sayın üstatlarımdan en azından nasıl yapacağıma dair bilgi alabilirsen programımı bitireceğim. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
Örnek uygulamanızdaki forma alt form ekledim, üstteki altformdan veri seçip eklenen butonu tıkladığınızda altforma yani "SIPARISSEVKIYAT" tablosuna verileri aktarır.

Umarım fikir verebilir.
çok teşekkür ederim. gecenin bu saatinde desteğiniz yol göstermeniz gerçekten çok güzel.