AccessTr.neT

Tam Versiyon: İzin Dilekcesi
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba;

Sn.Ozanakkaya'nın yapmış olduğu Polsoft uygulamasından personel kayıt, izin ve rapor takip nesnelerini aldım.

Frm_senelik izin yazısını kendime göre düzenledim.Alt bölüme memur izin dilekcesini, üst bölüme ise üst yazıyı ekledim.

Bu eklemeden sonra frm_senelikizin formunda bazı bölümler çıkmamaya, frm_personelbilgiformunda ise her açılşta ADI paremetre hatası veriyor.

Formlar: Frm_personelbilgiformu-Bu forumdan, izin takip butonu ile izin formuna oradanda senelik izin yazısı ile altta ki forma geçiliyor.
Frm_senelikizin

Tşk.
1-)frm_senelikizin isimli forma "mtn_adi" ve "mtn_soyadi" adında iki metin kutusu ekle, denetim kaynakları adi, soyadi olacak şekilde düzenle.

2-)Metin196 isimli metin kutusunun denetim kaynağınıda,
=[mtn_adi] & " " & [mtn_soyadi]
olarak değiştir.

3-)Metin939'un denetim kaynağındaki [adı] yazan yerleri [mtn_adi], [soyadi] yazan yerleride [mtn_soyadi] olarak değiştir.

Ayrıca, ben formu oluştururken yapmış olduğum hataları düzeltmelisin, Metin196'nın adı "mtn_adisoyadi", Metin939'un adı da "mtn_yazi" şeklinde olmalı.
sn.Ozanakkaya, belirttiğiniz hususları uyguladım, oldu.

Sorun çözülmüştür,teşekkür ediyorum.