AccessTr.neT

Tam Versiyon: access te list box tan text box a veri çekme
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
merhaba ben bu forumda yeniyim o yüzden konuyu hangi kısma açacağımı bilemedim ve buraya açtım
ben ufak bir hasta kayıt sistemi yaptım ve bir noktada takıldım acaba yardımcı olabilirmisiniz.
sorun list boxta listelenen veriye tıkladığımda yan tarafındaki metin kutularına hazırladığım tabladaki verilerin diğerlerini çekmesini istiyorum yani rezervasyon list boxunda rezervasyon tarihi adı soyadı sıra no olacak tıklandığında metin kutularına gerekli yerler otomatik gelecek yardımcı olabilirmisiniz acaba
Sanırım muayene isimli formdaki liste kutusundan bahsediyorsunuz.

Gerekli kod liste kutusunun güncelleştirme sonrasında olayına eklenmiştir.

Ayrıca, aşağıdaki konuyu mutlaka inceleyiniz.

Yapılmaması gereken ölümcül hatalar
(30/12/2014, 04:43)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Sanırım muayene isimli formdaki liste kutusundan bahsediyorsunuz.

Gerekli kod liste kutusunun güncelleştirme sonrasında olayına eklenmiştir.

Ayrıca, aşağıdaki konuyu mutlaka inceleyiniz.

Yapılmaması gereken ölümcül hatalar
ozanakkaya yarıdımın için teşekkür ederim. yalnız bikaç sorum daha olacak şimdi muayene formu içersindeki randevu kısmında sıra no randevu tarihi ve adı soyadı görünmesini istiyorlar ben uğraştım ama olmadı isimler kısıtlı görünüyor bir de rapor işlemleri konusunda ben günlük rapor olarak ekledim ama idare ben gerektiğinde aylık 3 aylık yıllık olarak istiyorum diyor bu aylık olayını çözemedim. içerik yine günlük rapordaki gibi olacak ama aylık yıllık olarak da çıkara bileceklermiş . bu kısımlarda biterse üstümden baya büyük bi yük kalkacak yardımın için çok teşekkür ederim allah razı olsun.
Forma randevu tarihi eklemezseniz liste kutusunda randevu tarihi görünmez, liste kutusunda sırano, tckimlikno, adısoyadı ve randevu tarihi görünecek şekilde düzenleme yapıldı.

Site Kuralları;
c) Birden fazla soruyu aynı konuda sormayınız. Her soru için farklı başlıklı yeni konu açınız.

Konu başlığından farklı sorunuz var ise yeni konu açmalısınız.
sayın zorosx5,

konu takibiniz açısından,hatırlatma anlamında;
konunuz ile ilgili son gelişme ne durumdadır?

şüphesiz,işlemleriniz tamamlanmış ve sorununuzu çözmüş de olabilirsiniz.
buradan bilgilendirmek ister misiniz lütfen.teşekkürler.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
sorun çözülmüştür. teşekkür ederiz.

(04/01/2015, 13:57)atoz112 yazdı: [ -> ]sayın zorosx5,

konu takibiniz açısından,hatırlatma anlamında;
konunuz ile ilgili son gelişme ne durumdadır?

şüphesiz,işlemleriniz tamamlanmış ve sorununuzu çözmüş de olabilirsiniz.
buradan bilgilendirmek ister misiniz lütfen.teşekkürler.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.