AccessTr.neT

Tam Versiyon: İstatistiki Bilgilere Ulaşmak?
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
Merhaba..

tbl_hepsi adlı ana tablomuz var ve bu tablodaki bazı alanlar verileri diğer ilgili tablodan almakta..
Mesela tbl_hepsi adlı tablomuzda bulunan sglk_tani alanı sglk_tani adlı tablodan verileri alıyor.

tbl_hepsi adlı ana tablomuza veri girişi-güncelleme-silme vs işlemleri için frm_hepsi adında formumuzu oluşturdum..

Amacımız;
1-Girilen-güncellenen-silinen vs  verilere ait aylık/yıllık istatistik bilgilerine ulaşmak..
Bunun için çok değerli ozanakkaya-simendifer hocalarımın yardımları ile istatistik almak istediğimiz konularda formlar oluşturduk..şuan ki hali ile istatistik veriyor ancak biz bunun belirlediğimiz iki tarih arasında örneğin 01/01/2015 ile 31/01/2015 tarihleri arasında olmasını istiyoruz.

2-Bir de bir türlü yapamadığım kaynastirmaEgitimiGrubu adlı formdaki verileri hem iki tarih arasında almak istiyoruz hem de cinsiyet K/E olayını işin içine katmak yani cinsiyete göre de ayrılmasını istiyoruz..Cinsiyet olayını işin içine bir türlü  katamadımImg-cray

Sizlerden rica ediyorum minik bir örnek bana yol göstermeniz..Lütfen siz yapın demiyorum minik bir örnek bana büyük yol gösterir..

Saygılar sunuyorum..
Herkese iyi geceler;

Çalışmalarına devam ettiğim ram öğrenci takip programı konusunda takıldım kaldım..İstatistiki bilgiler için baz alınması gereken tarih öğrencinin RAM'a geliş tarihi.

Şimdiden tşk ediyorum..

Saygılar
[Resim: do.php?img=4803]

Dosyayı eklemişiniz ama 1 adet veri var yapılanı nasıl test edeceğiz ?

Yoksa verileri bizim mi girmemizi bekliyorsunuz...
Değerli Power Hocam;

İlginize tşk ediyorum..evet tek veri girerek siteye yüklemiştim frm_hepsi'nden verileri değiştirerek denemeler yapabilirsiniz diye düşünmüştüm ama haklısnız en az 3-5 farklı veri girmeliydim..

Şuan birkaç veri girilmiş halini yüklüyorum..inceleyip yardımcı olabilirseniz çok büyük dua alırsınız..

NOT:Program bittiği zaman 2000 e yakın veri toplu girilecek;mevcut veriler üzerinden ve yeni ilk defa kuruma gelecek öğrencilerin sisteme dahil edilmesi (yeni kayıt) şeklinde program çalışacak..

Şuan yapmaya çalıştıklarım programın sadece bir parçası,yani öğrencilerin bilgilerinin girilmesi-güncellenmesi-iki tarih arasında istatistik kısmı..bu kısımlar bitince programa hastaneye yönlendirme-il özel eğitim kuruluna yönlendirme-eğitim planı hazırlama-aile görüşme bilgileri ekleme vs vs birçok özellik eklenecek..

Programda kısım kısım ilerliyorum sizlerin sayesinde..rabbim gani gani razı olsun sizlerden..

Saygılar sunuyorum..
Programın arayüzü bu şekilde olacak..kısım kısım ilerliyorum lütfen üstteki mesajımda belirtiğim konuda bana yardımcı olabilir misiniz??

Not:Programın şuan ki en son halini ekte yolladım..

Yardımlarınızı bekliyor,Saygılar sunuyorum..
İncelermisiniz....

Geliş tarihi olarak tbl_hepsi tablosundaki Randevu tarihi esas alınmıştır...
frm_destekEgitimim isimli formda tarih dikkate alınarak işlem yapılmaktadır...

Lütfen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapınız...

Not : Alpeki kardeşimizi kızdırmışsınız. Lütfen özürlerinizi bekliyorum...
Sayfalar: 1 2 3