AccessTr.neT

Tam Versiyon: Tablodan Veri Süzme/Alınan Hatayı Giderme??
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Çok değerli simendifer ve ozanakkaya abilerimin yardımları ile süzme işini halletmiştik ancak sonradan süzme kriterimiz değişti,TC bilgisine ihtiyaç ortadan kalktı bunun yerine dosya no  bilgisine ihtiyaç duyulduğundan değişikliğe gitmek zorunda kaldım.

Süzme işini GİRİŞ_Sorgu  / ALTGİRİŞ / GİRİŞKONTROL adlı elemanlar kullanılarak yapılmaktadır..
Mevcut süzme işleminde tc olan kısımların hepsini dosyano şeklinde değiştirdim..Süzme işi sonrası GİRİŞ adlı raporumuzda istediklerimiz olurken;

GİRİŞKONTROL adlı formumuz üzerinde süzme sonuçlarını bir türlü ekrana getiremedim..
Nerede nasıl bir hata yapıyorum işin içinden çıkamadımImg-cray(

Siz değerli dostlardan yardım bekliyor,
Saygılar sunuyorum..
sevgili kardeşim mehami sorunlarını canla başla çözmeye çalışıyoruz senden bir ricam var forma özel üye olurmusun hem bu şekilde formun özel üye bölümünden ve o bölümdeki programlardanda faydalanmış olursun hemde yardımları esirgemeyen formun ayakta kalması için katkıda bulunmuş olursunuz bu formun host giderleri var bu işe gönül vermiş kişilerinde yükünü hafifletmiş olursunuz lütfen
(20/02/2015, 01:40)simendifer yazdı: [ -> ]sevgili kardeşim mehami sorunlarını canla başla çözmeye çalışıyoruz senden bir ricam var forma özel üye olurmusun hem bu şekilde formun özel üye bölümünden ve o bölümdeki programlardanda faydalanmış olursun hemde yardımları esirgemeyen formun ayakta kalması için katkıda bulunmuş olursunuz bu formun host giderleri var bu işe gönül vermiş kişilerinde yükünü hafifletmiş olursunuz lütfen

Çok değerli Simendifer (Ekrem Abi);
İsteğinizi seve seve yerine getirmiş bulunmaktayım.. Aslında şuana kadar çoktan özel üye olmam gerekiyordu ama nedense hep arada kaldı..Bu konuda affınıza sığınıyorum..
Neyse ki geçte olsa  hatamı telafi ettim ve özel üyeler arasına katıldım.
Not:Henüz özel üyeliğim aktif olmadı ama adminler (ozan abi) aktif edecektir.

Saygılar sunuyorum..
Konudaki hatayı bir türlü çözemedimImg-cray( önerileriniz nelerdir?*

Saygılar sunuyorum.
Konu hakkında bilgi sahibi birilerinden nasıl düzeltmem gerektiği konusunda fikir bekliyorum..

Saygılar.
Alt formun kayıt kaynağındaki sorguda ölçüt dosyano olarak düzenlenmiş ancak formda dosyano adında denetim yok.

tc isimli açılan kutunun adını dosyano olarak değiştir. güncelleştirme sonrasındaki kodu düzenle.
(21/02/2015, 01:13)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Alt formun kayıt kaynağındaki sorguda ölçüt dosyano olarak düzenlenmiş ancak formda dosyano adında denetim yok.

tc isimli açılan kutunun adını dosyano olarak değiştir. güncelleştirme sonrasındaki kodu düzenle.

Değerli Ozanakkaya hocam;

Çok tşk ederim..Önerilerinizden hareketle sorun çözülmüştür..Güncel hali ektedir.
Konu cevaplanmışlar bölümüne taşınabilir..

Saygılar