AccessTr.neT

Tam Versiyon: SİPARİŞ SEVK MİKTARI
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
merhabalar,

ek'te yer alan çalışmamda sevksec alt formunda kalan 0'dan büyük kayıtları görmek istiyorum. (sevksec sorgusunda kalan filitresine >0 yaptım) hata veriyor ve veriler gözükmüyor. hatayı nasıl düzeltebilirim?
merhaba  sorgunu şu şekilde yap sanırım istediğin olacak,zn(.....:0)-nz(.......;0) şeklinde kullandım .                      
Kod:
SELECT SATISSIPARIS.KSSSIPNO, SATISSIPARIS.MUSTERI, SATISSIPARIS.MUSTERISIPNO, SATISSIPARIS.BARKOD, SATISSIPARIS.KALITE, SATISSIPARIS.MALZEMECINSI, SATISSIPARIS.CAP, SATISSIPARIS.YUKSEKLIK, SATISSIPARIS.KALINLIK, SATISSIPARIS.BOMBETIPI, SATISSIPARIS.FLANS, SATISSIPARIS.AGIZDETAYI, SATISSIPARIS.ISILISLEM, SATISSIPARIS.SIPARISMIKTARI, SATISSIPARIS.sevk, Nz(DLookUp("SEVKEDILEN","SEVKMIKTARI","KSSSIPNO='" & [KSSSIPNO] & "' and BARKOD='" & [BARKOD] & "'"),0) AS SEVKEDILEN, Nz([SIPARISMIKTARI],0)-Nz([SEVKEDILEN],0) AS KALAN

FROM SATISSIPARIS
WHERE (((Nz([SIPARISMIKTARI],0)-Nz([SEVKEDILEN],0))>0));
hocam dediğiniz gibi yaptım fakat yine parametre değerini gir hatası veriyor.

[Resim: do.php?img=4773]
inceleyiniz.
sayın larion,

konu takibiniz açısından,hatırlatma anlamında;
konunuz ile ilgili son gelişme ne durumdadır.

şüphesiz,işlemleriniz tamamlanmış ve sorununuzu çözmüş de olabilirsiniz.
bilgilendirmek ister misiniz lütfen.teşekkürler.bilginize.

iyi çalışmalar,
saygılar.
ilginize ve takibinize teşekkür ederim. kontrol edemedim edip tarafınıza olumlu yada olumsuz dönüşümü mutlaka yapacağım.
Sayfalar: 1 2