AccessTr.neT

Tam Versiyon: tarih yıl-ay-gün ayrı combobox sorgulaması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
yapmak istediklerimi örneğimde yazdım

tarih sorgumda

altform da yer alan listede

yıl kutusu yıllardan birini seçince liste yi güncellemek

ay kutusu seçilen yılda o yıla ait ayların gösterilmesi ve seçildiğinde liste güncellemesi

gün kutusunda seçilen aya ait günlerin görünmesi ve seçilen günün kaydının liste de görünmesi
Sorguya eklenen alanları inceleyiniz.

Ayrıca, sorularınızı Site Kurallarına uygun olarak sorunuz.

5-) Konu açarken sorununuzu açık bir şekilde ifade etmelisiniz. Sorunuz ile ilgili (3. maddede anlatıldığı gibi) eklediğiniz örnek uygulamadaki form, rapor, sorgu vs. nesne isimlerini mutlaka belirtiniz. Sorunuzu mutlaka konuya yazınız, sorunuzu Access form üzerine yazmayınız, konuya soru veya resim içeren slayt veya doküman eklemeyiniz.
sorunuza karşılık bir şeyler yapamaya çalıştım ama işinizi görür mü bilemem en azından size bir yol gösterirse belki ordan devam edersiniz 
ELLERİNİZE SAĞLIK GÜZEL ÖRNEK OLMUŞ

AÇILAN KUTU ŞEKLNDE YAPMAMIZ İÇİNDE ÖRNEK YAPABLİRMİYİZ

YILI YAPTIM
YILDA SEÇİLEN YILA AİT OLAN AYLARI LİSTELEYEMEDİM
YILI SEÇTİĞİMDE LİSTEDE GÖRÜNÜYOR VE BUNUN YANINDA AY AÇILAN KUTUSUNDA AYLAR GÖRÜNMÜYOR.
METİN KUTUSU OLARAK DEĞİLDE AÇILAN KUTU ŞEKLİNDE SEÇMEK İSTİYORUM.
(22/03/2015, 14:18)ozanakkaya yazdı: [ -> ]Ayrıca, sorularınızı Site Kurallarına uygun olarak sorunuz.

İnceleyiniz,

Ayrıca, Site Kuralları gereği tümü büyük harflerle mesaj yazmak yasaktır.

11-) Konu başlığını ve/veya mesajı tümü büyük harfle yazmak yasaktır.
Acele ile yazdim kusura bakmayin dikkat ederim. Dosyayi incelyip tekrar cevap yazarim
Sayfalar: 1 2