AccessTr.neT

Tam Versiyon: Textboxa Çoklu Veri Yazdırma Hk.
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhabalar,

Tablomda yer alan mail adreslerimi form içinde tek bir textboxa yazdırmak istiyorum. Örnek aşağıdadır. Yardımcı olabilir misiniz?

Tablo;
A tablosu
EmailID : Autonumber
Email : Text
Veriler;
[email protected]
b@b.com

Textbox üzerinde [email protected]; [email protected] yazmasını istiyorum.
ilgişi tablonun alan özelliklerinde varsayılan degerine "[email protected]" yazınız
Merhabalar,
Ben yanlış anlattım sanırım. Mail adresleri değişken olacak ve textboxta birden çok mail adresi yer almasını istiyorum. Örneğin sorgu çalıştırdığımda 5 farklı mail adresini listelediğini düşünelim bu 5 farklı mail adresinin textboxta yazmasını istiyorum. Aslında benim amacım sorguyla çalıştırdığım listede yer alan mail adreslerine aynı anda mail atabilmek. Bunun için farklı bir önerileriniz olursa onuda kullanabilirim.
Merhabalar,
Asagidaki kodu yeni bir modul olusturup icine kopyalayiniz.

Public Function Yanyana(TT As String)
Dim Kyt As Recordset, laf As String
Set Kyt = Application.CurrentDb.OpenRecordset("Select adi From " & TT)
Kyt.MoveFirst
Do Until Kyt.EOF
laf = laf & Kyt.Fields(0) & ","
Kyt.MoveNext
Loop
Yanyana = laf
End Function

Asagidaki gibi de verileri yan yana listeleyebilirsiniz.
SELECT Yanyana("Table1") AS E1

Not:kodlari inceleyiniz suan cepten yaziyorum, sorun olursa musait; lunca tekrar bakalim.

İyi calismalar.
Merhaba Serdar Bey,

Sanırım sizing öneriniz benim işimi çözücek fakat açıkçası ben beceremedim. Modulü oluşturdum. SELECT Yanyana("Table1") AS E1 kısmını sorgu içinemi yazıcam yoksa textbox içinemi?
Moduldeki Application.CurrentDb.OpenRecordset("Select adi kismindaki adi alanini kendi tablonuzdaki alan adina gore degistirin. Diger kodu da sorguda kullanin.
Sayfalar: 1 2