AccessTr.neT

Tam Versiyon: alt alta textbox
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
İyi Akşamlar ;

Formumda alt alta 100 tane yada sınırsız textbox eklemek istiyorum fakat bu normal şartlarda sığmıyor bunu nasıl sağlayabilirim bilginiz var mı ?
Merhaba Yapmak istediğin tam olarak anlat belki başka bir çözüm vardır,ne bileyim belki işini sürekli form görebilir.
yapmak istediğim şu benim formda çok fazla nesneye ihtiyacım var alt alta koyduğumda sığmıyo bi scroll barla felan tasarım aşamasında formu büyütebilirmiyim ?
Örneğinizi ekleyerek daha iyi bilgi ve yardım alabilirsiniz.
elimde örnek yok ama şöyle düşünebilirsin bir web sayfasını açtın sadece karşına gelenleri görebiliyorsun dimi scroll barı kullanınca aşağıya indirebiliyorsun. İşte bende bunu form ekranımda yapmak istiyorum scrol barı indirdikçe aşağıya ekleyeceğim textboxlar gözüksün yani sayfam aşşağıya doğru sonsuz uzunlukta olması lazım ve ben bunu tasarı ekranında görmem lazım ki aşağıya textbox ekliyebileyim.
accesste öyle olmaz Img-grin bazı farklı çözümle yapılabilir misal formlarda belli sayfalardan sayfalara geçebilirsin ama yinede ne yapmak istediğini tam anlatamıyorsun,ama sanırım siz alt forma veri eklemek istiyorsun oda ilk dediğim gibi sürekli form kullanılarak yapılır.
Sayfalar: 1 2