AccessTr.neT

Tam Versiyon: iki tarih arası ödemeleri tek hücrede toplamı
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar, ekte gönderdiğim tabloda soldaki iki tarih arası örnek Ocak ayı içinde yapılan ödemeler toplamını yine o aya ait yandaki hücreye almasını istiyorum, e topla topla.çarpım vs. işlevlerle denedim ancak sonuç alamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim
(23/04/2015, 23:24)ercansahiner yazdı: [ -> ]Arkadaşlar, ekte gönderdiğim tabloda soldaki iki tarih arası örnek Ocak ayı içinde yapılan ödemeler toplamını yine o aya ait yandaki hücreye almasını istiyorum, e topla topla.çarpım vs. işlevlerle denedim ancak sonuç alamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim

Sn ercansahiner bunu dener misiniz?

=ÇOKETOPLA(F2:F7;E2:E7;">="&A2;E2:E7;"<="&B2)

dosya ektedir.
[attachment=22513]
(24/04/2015, 12:21)haliliyas yazdı: [ -> ]
(23/04/2015, 23:24)ercansahiner yazdı: [ -> ]Arkadaşlar, ekte gönderdiğim tabloda soldaki iki tarih arası örnek Ocak ayı içinde yapılan ödemeler toplamını yine o aya ait yandaki hücreye almasını istiyorum, e topla topla.çarpım vs. işlevlerle denedim ancak sonuç alamadım, yardımcı olabilirseniz sevinirim

Sn ercansahiner bunu dener misiniz?

=ÇOKETOPLA(F2:F7;E2:E7;">="&A2;E2:E7;"<="&B2)

dosya ektedir.

sayın haliliyas tam istediğim gibi olmuş ellerine ve aklına sağlık teşekkür ederim
önemli değil, yardımcı olabildiğime sevindim )
formülde bir hata yapmışım, özür dilerim formül aşağıdaki gibi olacaktı;

=ÇOKETOPLA($F$2:$F$7;$E$2:$E$7;">="&A2;$E$2:$E$7;"<="&B2)

kolay gelsin.