AccessTr.neT

Tam Versiyon: Tarih Alanında Takvimin Sabit durması
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Merhaba.

Başlıktan anlaşılacağı üzerine, Forumda Tarih alanımız var alana tıklayınca yanda takvim açılıyor..Burada takvimin tarih alanının yanında sabit durmasını istiyorum..Mümkünmüdür ?

[Resim: do.php?img=4870]
Metin kutusunun özelliklerinden "Tarih Seçiciyi Göster" özelliğini Asla olarak değiştirip aşağıdaki bağlantıda bulunan örneği formuna uygula.

Formda Calendar (Takvim) Uygulaması
Belirttiğiniz hususları yaptım ancak, tarih alanının yanında takvim sabitlenmiyor. Eklentileri ilgili linkten aldım.
inceleyiniz.
Sn.Ozanakkaya olmuş teşekkürler.

Bir hususu belirtmek isterim, mevcut tarih alanı için takvim tıklandığında tarih alanı doluyor. Formda 2.tarih alanı yaptım ancak ne yaptıysam sadece ilk tarih alanı doluyor, 2.eklenen dolmuyor. 2 den fazla tarih alanı için(farklı tarihler seçilebilir) nasıl bir yol izlemek gerekiyor acaba ?

Teşekkürler
İki kutuyada gelmesini sağladım.Ancak, diyelim tarih1 alanına geldim tarih seçtim-geldi...Aynı anda 2. tarih alanına da seçilen tarihler geliyor...Ayrı tarih alanına ayrı seçilen tarihlerin gelmesini sağlamamız lazım.
Sayfalar: 1 2