AccessTr.neT

Tam Versiyon: Taksit Sayısına Göre alt formda o satış id ye bağl taksit sayısı kadar taksit actırma
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
satis_alt formunda sağ taraftaki boşluğa alt form olarak tbl_taksit gelsin istiyorum.
ancak seçilen taksit sayısına göre taksit açsın.

Yani 5 taksit ise 5 tane taksit hanesi açsın gibi,

ve açılan taksitlerde 1. taksit tarihi seçildiğinde sonrakileri otomatik yazmalı ve taksit tutarını da otomatik yazmalı satış formunu actığınızda anlaşılacaktır konu ifade edemedim sözlü olarak
sanırım ekteki program gibi birşey istiyorsunuz ekteki prgramı kendi programınıza adapte edebilirsiniz inceleyiniz 
ben ondan hiçbirşey anlamadım uyarlayamadımda. daha açıkayıcı adımları mantıkları ile ifade edebilecek biri varmı
Sayın celilpartal,

Bahsettiğiniz talebinize yönelik olarak,her ne kadar sayın simendifer bey tarafından bir paylaşım ve katılım olmasına rağmen;
aşağıda bağlantısı yazılı daha önceki konunuzda,yaklaşık değerde benzer nitelikte ve talepte olduğu dolayısı ile gerekli bilgi ve örnek paylaşımları yapılmıştı kanısındayım.bu SADECE danışma amaçlı bir yazıdır.

Taksit Sayısına Göre Taksit Tarihi Yazdırma

buradan hareket ile,benzeri bir çalışma denemelerinde bulundunuz mu?

Eğer denemeleriniz neticesinde,olası soruna veya hataya maruz kaldıysanız,bu hatanın veya sorunun tam adını veya açıklamasını ya da oluştuğu esnadaki ekran görüntüsünü eklemek sureti ile de,katılımcılara bilgi edinme imkanı sağlamış olursunuz.bilginize.

gerekli kullanım bilgilendirmelerinin yapılması,ekli örneğin sahibi sayın simendifer bey tarafından (kendilerinin tercih ve takdirine göre) daha doğru olacaktır elbet,fakat;kısa süreli bir inceleme sonucunda talebinize yönelik olabileceği gözlenmiştir.daha verimli incelemeler neticesinde daha geçerli bilgilendirmeler katılımcılar tarafından yapılacaktır mutlaka.kendi adıma,ilk izlenimimi paylaşmak istedim.

Bu arada,sayın simendifer bey’e de emekleri ve ilgisi dolayısı ile teşekkürler.

İyi çalışmalar,saygılar.
Konunuz hakkında olumlu/olumsuz bildirimde bulununuz.
Konu;

gerek paylaşılan bilgiler neticesinde çözüme kavuşturuldu düşüncesi ile ve gerekse de
konu sahibinin zaman zarfında ayrıntılı geri dönüş bildirimleri olmaması nedeni ile,
(gerektiğinde konu sahibinin geri bildirim hakkı saklı kalmak üzere)

Cevaplanmış Sorular kategorisi içerisine taşınmıştır.

bilginize.